نقش محوری زنان در مدیریت مصرف برق منازل
نقش محوری زنان در مدیریت مصرف برق منازل

ره نگار/ مهندس مهدی محمدجانی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان طی مصاحبه رادیویی با برنامه سلام زندگی به ارائه راهکارهای مدیریت مصرف پرداخت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ وی ضمن پاسخگویی به سوالات مطروحه در این برنامه اظهار داشت: مردم شریف استان همواره یاور و پشتیبان شرکت توزیع برق گیلان در […]

ره نگار/ مهندس مهدی محمدجانی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان طی مصاحبه رادیویی با برنامه سلام زندگی به ارائه راهکارهای مدیریت مصرف پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ وی ضمن پاسخگویی به سوالات مطروحه در این برنامه اظهار داشت: مردم شریف استان همواره یاور و پشتیبان شرکت توزیع برق گیلان در عبور از بحران ها بوده اند و تابستان سالجاری بیش از هر زمان دیگر به همراهی مشترکین برای گذر موفق از پیک مصرف در فصل گرم نیاز داریم.

محمدجانی بر نقش محوری زنان در خانه و در مبحث بسط فرهنگ مدیریت مصرف برق تاکید کرد و افزود: بخش عمده مصرف در فصل تابستان مربوط به لوازم سرمایشی است و مدیریت و استفاده صحیح از آنها علاوه بر کاهش بهای برق مصرفی، باعث پایداری شبکه های توزیع برق خواهد شد.

وی در پایان تعدادی از راهکارهای ساده مدیریت مصرف را برای شنوندگان ارائه کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان