ره نگار/  ساعت آفتابی در محوطه ساختمان شهرداری املش نصب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ هوشنگ نظریان، نایب رئیس شورای اسلامی شهر املش افزود: نصب ساعت آفتابی (قطبی) با هماهنگی موسسه “محبت”و توسط یکی از خیرین شهرمان و با همکاری شهرداری املش در روز دوشنبه ۳۱ خرداد همزمان با روز جهانی ساعتهای […]

ره نگار/  ساعت آفتابی در محوطه ساختمان شهرداری املش نصب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ هوشنگ نظریان، نایب رئیس شورای اسلامی شهر املش افزود: نصب ساعت آفتابی (قطبی) با هماهنگی موسسه “محبت”و توسط یکی از خیرین شهرمان و با همکاری شهرداری املش در روز دوشنبه ۳۱ خرداد همزمان با روز جهانی ساعتهای آفتابی با حضور مسئولین شهرستان، افتتاح خواهد شد.
وی گفت: ساعت آفتابی وسیله‌ای است که زمان را با استفاده از مکان خورشید در آسمان می‌سنجد و با وجود گذشت سال‌ها ساعت‌های آفتابی به عنوان نمادی از هویت تاریخی و علمی کشورهای گوناگون و از آن مهم‌تر به عنوان نمادی از تلاقی علم، فرهنگ و هنر به یادگار مانده‌اند و هر روزه بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

نظریان همچنین خاطر نشان کرد: پروژه پیاده راه مرکز شهر یکی از اقدامات بزرگ و مهم شهرداری املش میباشد که با پیشرفت خوبی در حال انجام میباشد که با توجه به مساعد بودن شرایط جوی انشالله قبل از موعد مقرر تحویل همشهریان عزیز داده خواهد شد.

 

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری شهرستان املش