نشست تعاملی مجموعه مدیریت شهری رشت و اداره برق در راستای تسریع اجرای پروژه های طرح میثاق
نشست تعاملی مجموعه مدیریت شهری رشت و اداره برق در راستای تسریع اجرای پروژه های طرح میثاق
ره نگار/ نشست تعاملی مجموعه مدیریت شهری رشت و اداره برق در راستای رفع موانع و تسریع اجرای پروژه های طرح میثاق با حضور رئیس شورا، شهردار رشت و مدیر توزیع برق شهرستان رشت برگزار شد.

ره نگار/ نشست تعاملی مجموعه مدیریت شهری رشت و اداره برق در راستای رفع موانع و تسریع اجرای پروژه های طرح میثاق با حضور رئیس شورا، شهردار رشت و مدیر توزیع برق شهرستان رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این نشست در ساختمان شهرداری با اشاره به اینکه فقدان مدیریت یکپارچه شهری منجر به بروز مشکلات و ناهماهنگی ها می شود اظهار کرد: سازمان ها بر اساس تدابیر خودشان امورات را انجام می دهند و این مسئله چالش ها و مشکلاتی در روند اجرای پروژه ها رقم می زند.

محمد حسین واثق کارگرنیا با بیان اینکه این نشست باهدف ایجاد تعامل در راستای اجرای پروژه طرح میثاق برگزار شده است افزود:باید مشکلات را به حداقل برسانیم و اجازه ندهیم تا عدم مدیریت یکپارچه شهری در مسیر اجرای پروژه ها تعلل ایجاد کند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه هشت پروژه طرح میثاق برای مجموعه مدیریت شهری رشت بسیار حائز اهمیت است تصریح کرد: شهروندان رشت نیز منتظرند تا هر چه سریعتر اجرای این پروژه ها آغاز و تاثیرات آن را در شهر ببینند.

شهردار رشت نیز در این نشست با اشاره به اینکه در مجموعه شورا و شهرداری رشت همدلی و پشتیبانی خوبی وجود دارد اظهار کرد: اعضای شورای رشت و در راس ریاست شورا، حمایت بسیار خوبی از طرح های شهرداری رشت انجام می دهند و این همراهی منجر به تسریع در پروژه ها و رفع موانع پیش رو شده است.

رحیم شوقی با بیان اینکه تعاملات درون سازمانی و فرا دستگاهی اتفاقات خوبی را رقم می زند افزود: یقینا نتایج این همراهی و تلاش شبانه روزی در بهبود وضعیت زندگی شهروندان نیز تاثیر گذار است.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه مدیریت شهری با دیگر دستگاه ها نیز در بهترین شرایط تعاملی قرار دارد تصریح کرد: بازدیدهای میدانی پیمانکاران به منظور اجرای پروژه های طرح میثاق آغاز شده است و پیمانکاران برای تجهیز کارگاه نیز وارد عمل شده اند.

شهردار رشت با بیان اینکه پیمانکار پروژه ژ پنج نیز انتخاب شده است گفت: با تعاملات ایجاد شده اجرای این پروژه نیز با سرعت در دست انجام است و ان شاا به حول الهی و با اجرای آن بخش عظیمی از مشکلات ترافیکی رشت برطرف می شود.

🔹 پیشرفت طرح های عمرانی در گرو تعاملات است

مدیر عامل توزیع برق گیلان نیز در این نشست با اشاره به اینکه تعاملات ما بین دستگاه ها منجر به رفع مشکلات شهروندان می شود اظهار کرد: پیشرفت طرح های عمرانی در گرو تعاملات است.

محمد تقی مهدیزاده با بیان اینکه همواره تلاش کرده ایم تا همکاری های لازم را با دیگر مجموعه ها و دستگاه ها داشته باشیم افزود: شهردار و ریاست شورای رشت از افراد شناخته شده در رشت هستند و باید بگویم طی این مدت نیز اقدامات خوبی در شهر مشاهده کرده ایم.

وی به اجرای پروژه های طرح میثاق اشاره کرد و گفت: مجموعه توزیع برق شهرستان رشت همکاری های لازم را در راستای اجرای این پروژه با مجموعه مدیریت شهری دارد و تلاش می کنیم تا هیچ وقفه ای در این مسیر ایجاد نشود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای شهر رشت