نشست بررسی عملکرد اعتبارات ابلاغی (ملی – استانی) برگزار شد
نشست بررسی عملکرد اعتبارات ابلاغی (ملی – استانی) برگزار شد

ره نگار/ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان گفت: بنیاد مسکن همیشه دیوان محاسبات را بعنوان یک مرجع و مشاور در کنار خود احساس کرده و در تمامی مسائل و مشکلاتی که در مسیر با آن مواجه می شود از نظر مشورتی دیوان محاسبات بهره مند شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره […]

ره نگار/ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان گفت: بنیاد مسکن همیشه دیوان محاسبات را بعنوان یک مرجع و مشاور در کنار خود احساس کرده و در تمامی مسائل و مشکلاتی که در مسیر با آن مواجه می شود از نظر مشورتی دیوان محاسبات بهره مند شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ جلسه بررسی عملکرد اعتبارات ابلاغی ( ملی – استانی) با حضور مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، کردلو مدیر کل دیوان محاسبات گیلان، معاونین و کارشناسان دو دستگاه در سالن جلسات اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان برگزارشد.

در ابتدای جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: بازدید مدیرکل و همکاران دیوان محاسبات از پروژه ها، باعث دلگرمی و ارج نهادن به زحمات صورت پذیرفته شده است و انشاالله در بازدیدهای آتی از سایر پروژه ها هم امکان پذیر شود.

مهندس اکبرزاده افزود: بنیاد مسکن همیشه دیوان محاسبات را بعنوان یک مرجع و مشاور در کنار خود احساس کرده و در تمامی مسائل و مشکلاتی که در مسیر با آن مواجه می شود از نظر مشورتی دیوان محاسبات بهره مند شد و بسیاری از مسائل و مشکلات با توجه به قانون رفع و رجوع می شود.

در ادامه محمدرضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات هم از طرف خود و تیم همراه از مهندس اکبرزاده تقدیر و تشکر نمود و گفت: تلاش بنیاد مسکن در آبادانی هرچه بیشتر روستا بسیار چشمگیر بوده و در این راه خود و همکارانم از هیچ کمک و مساعدتی دریغ نخواهیم کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان