مکاتبه و اعتراض کوچکی نژاد به رییس صدا و سیمای کشور
مکاتبه و اعتراض کوچکی نژاد به رییس صدا و سیمای کشور
ره نگار/ بی توجهی ۵۰ هزار میلیارد ریالی صدا و سیمای کشور  و اعتراض مهندس کوچکی نژاد نسبت به عدم توجه سرمایه گذاری برای ارتقا مرکز و کمک به بازنشستگان و شاغلین صدا و سیمای گیلان

ره نگار/ مهندس کوچکی نژاد با جبلی ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در پی واگذاری منابع ارزشمند استان گیلان مکاتبه ویژه داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ جبار کوچکی نژاد عنوان کرد؛  ۵۵۰۰۰ مترمربع زمین در بهترین نقطه شهرستان رشت متعلق به صدا و سیما گیلان بدون هیچگونه ارزیابی و فرآیند قانونی به صندوق بازنشستگان صدا و سیما کشور واگذار شد.

🔸️بی توجهی ۵۰ هزار میلیارد ریالی صدا و سیمای کشور  و اعتراض مهندس کوچکی نژاد نسبت به عدم توجه سرمایه گذاری برای ارتقا مرکز و کمک به بازنشستگان و شاغلین صدا و سیمای گیلان🔸️

در متن ابن مکاتبه آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر جبلی
رئیس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد(ص). احتراما به استحضار می رساند درسال ۱۳۸۷ حدود ۵۵۰۰۰ مترمربع زمین در بهترین نقطه شهرستان رشت (خیابان شهید انصاری) متعلق به صدا و سیما گیلان (زمین
و خانه های سازمانی) بدون هیچگونه ارزیابی و فرآیند قانونی به صندوق بازنشستگان صدا و سیما کشور واگذار شد (بخش خصوصی) و صندوق تعهداتی را در قرارداد به عهده گرفت که بعد از ۱۵ سال تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

لذا دستور فرمایید قرارداد لغو و زمین به صدا و سیما گیلان برگردد.

در صورتی که نیاز به مولدسازی باشد یعنی سرمایه گذاری برای ارتقا صدا و سیمای گیلان و کمک به بازنشستگان و شاغلین صدا و سیمای گیلان مورد استفاده قرار گیرد در غیر این صورت تخلف محسوب می شود.

سرمایه بیش از ۳ هزار میلیارد تومان زمین مذکور اگر تبدیل به پروژه های تجاری و مسکونی شود بیش از ۵ هزار میلیارد تومان در اختیار صندوق بازنشستگی کشور قرار می گیرد که در استانهای دیگر از این منابع استفاده می شود هیچ سودی برای گیلان ندارد در صورتی که زمین و امکانات متعلق به مردم استان گیلان و توسعه صدا و سیما و کمک به کارمندان و بازنشستگان صداو سیما می باشد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران