موافقت در تشکیل کمیته مشترک برای تأمین بخشی از مسکن طلاب استان گیلان
موافقت در تشکیل کمیته مشترک برای تأمین بخشی از مسکن طلاب استان گیلان

ره نگار/ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان و مهندس رحمتیان معاون امور بازسازی و مسکن روستایی با حضور در مرکز خدمات حوزه های علمیه استان با حجت الاسلام و المسلمین لاکانی، مدیر این مرکز دیدار نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهندس اکبر زاده، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در […]

ره نگار/ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان و مهندس رحمتیان معاون امور بازسازی و مسکن روستایی با حضور در مرکز خدمات حوزه های علمیه استان با حجت الاسلام و المسلمین لاکانی، مدیر این مرکز دیدار نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهندس اکبر زاده، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این دیدار با بیان اینکه تلاش های ارزنده حوزه های علمیه در تربیت انسانهای والا و به تبع آن پرورش اجتماع در زمینه های دینی و مذهبی قابل تقدیر است گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در راستای ارایه تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی برای طلاب ساکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت آمادگی خود را اعلام می دارد.
وی در ادامه به فعالیت های بنیاد مسکن در زمینه تهیه و اجرای طرح های هادی و طرح ویژه بهسازی مسکن که نقش بسزایی در عمران و آبادانی مناطق روستایی دارد اشاره کرد.
مهندس اکبر زاده همچنین به انعقاد تفاهم‌نامه اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: در اجرای بندهای این تفاهم نامه و با مشارکت معاونت‌ امور بازسازی و مسکن روستایی این بنیاد و همچنین تشکیل کمیته‌ای برای ایجاد هماهنگی بهتر و بیشتر، قطعا قدم‌های مثبتی برای حل مشکل مسکن طلاب استان برداشته خواهد شد.
حجت السلام والمسلمین لاکانی مدیر مرکز حوزه های علمیه استان نیز در این دیدار کارنامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان را در باز سازی مناطق آسیب دیده از سوانح طبیعی استانی و سایر مناطق کشور قابل تحسین ارزیابی کرد و گفت: نقش اساسی این نهاد یادگار امام راحل در خدمت به روستاییان عزیز و اقشار محروم جامعه است.
وی ادامه داد: درخصوص اعلام آمادگی و همکاری این نهاد با حوزه علمیه در اجرا و ارایه تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی جهت تامین مسکن برای طلاب عزیز قدردانی می کنم.
گفتنی است در پایان این دیدار موافقتنامه ای به منظور تشکیل کمیته مشترک برای تأمین بخشی از مسکن طلاب به امضا رسید.

  • منبع خبر : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان