مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا تمدید شد
مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا تمدید شد

ره نگار/ مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا تا پایان آذر ماه خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ عباس علیزاده گفت: بر اساس صورتجلسه چهل و نهمین نشست کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا مهلت زمانی ثبت […]

ره نگار/ مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا تا پایان آذر ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ عباس علیزاده گفت: بر اساس صورتجلسه چهل و نهمین نشست کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا مهلت زمانی ثبت نام و پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا به مدت سه ماه (تا پایان آذر ماه) تمدید شد.

وی خاطر نشان کرد: بانک‌ها و موسسات اعتباری  موظفند جهت حمایت از کسب و کارهای  مشاغل جدید با محوریت مسائلی نظیر حمایت از تولید داخلی، توسعه روش‌های تامین مالی مبتنی بر زنجیره ارزش، حداکثر تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۰  تسهیلات مذکور را پرداخت نمایند.

علیزاده یادآور شد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir  نسبت به ثبت‌نام این تسهیلات اقدام و از مراجعه حضوری به ادارات خودداری کنند.

گفتنی است تاکنون ۲۷ هزار و ۴۳۱ فقره پرونده برای حفظ اشتغال ۳۸ هزار و ۷۰۰ نفر با اعتباری بیش از ۳ هزار و ۵۶۷ میلیارد ریال پرداخت شده است.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی تعاون، کار و رفاه و اجتماعی گیلان