مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس اعلام شد 
مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس اعلام شد 
ره نگار/ معاون سياسى، امنيتى و اجتماعى استاندارى گیلان مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات دوازدهمين دوره مجلس شوراى اسلامى را اعلام کرد.

ره نگار/ معاون سیاسى، امنیتى و اجتماعى استاندارى گیلان مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شوراى اسلامى را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گیلان؛ محمد جلائی رییس ستاد انتخابات استان گیلان با اعلام این خبر گفت: ثبت نام قطعی متقاضیان داوطلبی انتخابات سراسری دوازدهمین دوره  مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای ماده ۵۳ قانون انتخابات مذکور از روز پنجشنبه مورخ ۲۷ مهر تا روز چهارشنبه مورخ ۳ آبان ۱۴۰۲ جمعاً به مدت ۷ روز و از ساعت ۸ لغایت ۱۸ به عمل خواهد آمد.

رییس ستاد انتخابات استان گیلان افزود: داوطلبان می توانند به منظور اعلام داوطلبی خود از طریق رایانه و با دریافت رمز یکبار مصرف از شماره تلفن همراهی که با آن پیش ثبت نام خود را انجام داده اند، در مهلت تعیین شده به درگاه keshvar.moi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت نام و بارگذاری مدارک و گواهی‌های مورد نیاز اقدام نمایند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان خاطر نشان کرد: در استان گیلان ۱۱۷۲ نفر پیش ثبت نام کرده اند و کسانیکه تا ۲۷مهر کد رهگیری برای آنان از ستاد انتخابات کشور پیامک شده است مجاز به ثبت نام قطعی در یکی از ۱۱حوزه انتخابیه استان گیلان می باشند و ضرورت دارد حتما به دقت مدارک اعلامی در اطلاعیه شماره هشت ستاد انتخابات کشور را فراهم نمایند.

  • منبع خبر : کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استانداری گیلان