مهارت و آگاهی کارکنان نقش موثری در کیفیت ارایه خدمات دارد
مهارت و آگاهی کارکنان نقش موثری در کیفیت ارایه خدمات دارد

ره نگار/ در راستای تربیت افراد متخصص و انجام طرحهای تحقیقاتی و توسعه فناوری مورد نیاز، تفاهم نامه همکاری دو جانبه شرکت توزیع برق استان گیلان به نمایندگی دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع برق و دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان به امضاء رسید. به گزارش پایگاه […]

ره نگار/ در راستای تربیت افراد متخصص و انجام طرحهای تحقیقاتی و توسعه فناوری مورد نیاز، تفاهم نامه همکاری دو جانبه شرکت توزیع برق استان گیلان به نمایندگی دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع برق و دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ هنرمند مدیر عامل شرکت اعلام کرد: در راستای افزایش توانمندی  مهارت نیروی انسانی شاغل در شرکت، افزایش نگرش مثبت و گرایش دانشجویان به صنعت برق و با توجه به اهمیت آموزش کارکنان در راستای ارائه خدمات با کیفیت، این تفاهم نامه با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان تنظیم شد.

مدیر عامل شرکت در خصوص زمینه های همکاری و تعهدات این تفاهم نامه اذعان داشت: توسعه و تجهیز کارگاهها، تامین نیروی انسانی متخصص در زمینه برق، برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی پرسنل، با رعایت سرفصل های نظام جامع آموزشی ابلاغی از شرکت مادر تخصصی توانیر، اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای جهت برگزاری دوره های مهارتی، برگزاری آزمون پس از اتمام دوره ها و ارائه گواهینامه های مورد تایید از جمله تعهدات دانشگاه می باشد.

وی در ادامه افزود: تامین نیازهای فنی و سرویس تجهیزات مراکز دانشگاه در حد امکانات شرکت و فراهم سازی زمینه حضور دانشجویان در قالب دوره های کارآموزی در امورهای شرکت و برگزاری کلاسهای آموزشی با اعزام اساتید و کارکنان باتجربه در شرکت در صورت اعلام نیاز دانشگاه و همچنین ایجاد فرصت مطالعاتی با ارائه نیازهای پژوهشی به دانشگاه از جمله مواردی است که از طریق شرکت پیگیری خواهد شد.

هنرمند در انتها در خصوص اهمیت پژوهش و آموزش کارکنان گفت: عمده فعالیتهای شرکت توزیع برق به صورت ارائه خدمات بوده و کارکنان نقش بسزایی در کیفیت ارائه خدمات ایفا می کنند و لزوم ارائه خدمات عالی و با کیفیت نیازمند کارکنان آگاه و ماهر است که این مهم از طریق آموزش کارکنان ، امور پژوهشی و تحقیقات دست یافتنی میباشد.

در ضمن این مراسم در دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان با حضور دکتر هنرمند مدیر عامل ، مهندس سعیدی معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق گیلان، دکتر شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و جمعی از معاونین دانشگاه تشکیل شد.

گفتنی است راحت ترین راه اعلام خاموشی ها و مشکلات برق مشترکین استفاده از سامانه برق ایران می باشد و مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir  یا کافه بازار ضمن نصب این اپلیکیشن کاربردی ازمزایای این سامانه جامع بهره مند شوند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع برق استان گیلان