منابع انسانی نیروی محرکه هر سازمانی است 
منابع انسانی نیروی محرکه هر سازمانی است 

ره نگار/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تبریک روز ملی منابع انسانی، گفت: ظرفیت ها و توان‌ منابع انسانی در هر جامعه نیروی محرکه آن سازمان به شمار می آید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن ۲۵ فروردین، روز ملی […]

ره نگار/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تبریک روز ملی منابع انسانی، گفت: ظرفیت ها و توان‌ منابع انسانی در هر جامعه نیروی محرکه آن سازمان به شمار می آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن ۲۵ فروردین، روز ملی منابع انسانی را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت روز ملی منابع انسانی آمده است؛

اساسی ترین و ارزشمندترین‌ رکن در هر اداره و سازمانی را منابع انسانی آن تشکیل می‌دهد که بهینه استفاده کردن از این منابع اثر قابل توجهی در توسعه مدیریت و افزایش سطح بهره‌مندی ذینفعان دارد.

بی‌شک ظرفیت‌ها و توان منابع انسانی در هر جامعه‌ای، نیروی محرکه آن سازمان به شمار می‌رود که استفاده صحیح و به موقع از آن توانمندی‌ها، سیر پیشرفت و دستیابی به توسعه متوازن را در جامعه هدف سرعت و بهبود می‌بخشد.

۲۵فروردین بهانه‌ای است تا از منابع انسانی پویا و فعال سازمان‌ها و نهاد‌ها که در تحرک و اثربخشی اهداف و خط مشی‌ها هر سازمانی تلاش می‌کنند، تقدیر شود.

این‌جانب بر خود فرض و واجب می‌دانم روز ملی منابع انسانی را به همه کارگزاران صدیق نظام از جمله منابع انسانی متعهد، متخصص و کارا دانشگاه علوم پزشکی گیلان که طی یک سال اخیر تلاش ها و جهاد آنها در پایداری، حفظ و ارتقای سلامت جامعه مضاعف شده، تقدیر و تشکر نمایم.

دکتر ارسلان سالاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان