مقاوم سازی شبکه های توزیع برق در سطح استان
مقاوم سازی شبکه های توزیع برق در سطح استان

ره نگار/ عملیات تبدیل شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و بمنظور ایجاد آمادگی هرچه بیشتر در برابر بلایای طبیعی با موفقیت به اجراء درآمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در خیابان پاسداران شهر رشت و همچنین منطقه دارسازی این […]

ره نگار/ عملیات تبدیل شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و بمنظور ایجاد آمادگی هرچه بیشتر در برابر بلایای طبیعی با موفقیت به اجراء درآمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در خیابان پاسداران شهر رشت و همچنین منطقه دارسازی این شهر و باحضور مهندس علی اکبر جوهری معاون بهره برداری و دیسپاچینگ و جمعی دیگر از مدیران و کارکنان توزیع برق گیلان و با همت سیمبانان زحمتکش و خدوم این شرکت، طرح مقاوم سازی شبکه های توزیع برق به وسیله احداث کابل خودنگهدار اجرایی شد.
همه ساله هشتم آبان روز ملی پدافند غیرعامل نامگذاری شده است و هدف از آن ایجاد آمادگی سراسری بویژه دستگاههای اجرایی در صورت بروز تهدید های احتمالی است.
اجرای چندین مانور از جمله رزمایش کنترل آماده به کاری مولدهای اضطراری و اجرای چندین طرح افزایش تاب آوری و مقاوم سازی از جمله برنامه های توزیع برق گیلان در هفته پدافند غیرعامل سالجاری بوده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان