ره نگار/ متخلف تلف شدن ۶۳۰ قطعه ماهی سیم  در رودسر به مرجع قضایی معرفی گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستور اکید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان و در ادامه عملیات پاکسازی رودخانه های استان […]

ره نگار/ متخلف تلف شدن ۶۳۰ قطعه ماهی سیم  در رودسر به مرجع قضایی معرفی گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستور اکید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان و در ادامه عملیات پاکسازی رودخانه های استان از آلات و ادوات صید غیرمجاز مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر و استان، نسبت به پاکسازی رودخانه های شهرستان رودسر از ادوات و تورآلات صیادی غیر مجاز  اقدام نمودند.
علی محمد پور در ادامه افزود: در این ماموریت انواع ادوات غیر مجاز صیادی به ویژه ۴ دستگاه  دام دول یا ویندیل که نقش بسزایی در انقراض نسل آبزیان دارد کشف و ضبط شد.
وی  گفت: در یکی از دامهای فوق  ۶۳۰ قطعه  ماهی تلف شده سیم از خانواده کپور ماهیان کشف شد و متخلف مربوطه جهت اخذ ضرر و زیان وارده به محیط زیست  به همراه مستندات  به مراجع قضایی معرفی شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان گیلان