افزونه جلالی را نصب کنید. Thursday, 21 September , 2023
پ
  • 12 تیر 1400 - 12:09
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گیلان:

مصرف برق از ظرفیت تولید بیشتر است/ تراز تولید و مصرف برق در کل کشور منفی است

مصرف برق از ظرفیت تولید بیشتر است/ تراز تولید و مصرف برق در کل کشور منفی است
مصرف برق از ظرفیت تولید بیشتر است/ تراز تولید و مصرف برق در کل کشور منفی است

ره نگار/  مهندس جواد بیدی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گیلان طی مصاحبه رادیویی با خبر ساعت ۱۶ مرکز صدای گیلان بر لزوم مدیریت مصرف برق برای کاهش خاموشی ها تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ بیدی گفت: تراز تولید و مصرف برق درکل کشورمنفی است و مصرف برق از […]

ره نگار/  مهندس جواد بیدی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گیلان طی مصاحبه رادیویی با خبر ساعت ۱۶ مرکز صدای گیلان بر لزوم مدیریت مصرف برق برای کاهش خاموشی ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ بیدی گفت: تراز تولید و مصرف برق درکل کشورمنفی است و مصرف برق از ظرفیت تولید برق بیشتر است لذا صنعت برق کشور در تمامی بخش ها اعم از تولید، انتقال و توزیع با چالش جدی مواجه هستند و در تلاش اند تا با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود با کمترین مشکل تابستان سال جاری را پشت سر بگذارند.

وی خاطرنشان کرد: زنجیره ای از عوامل باعث بروز مشکل کمبود انرژی برق در کل کشور شده است و از مهمترین آنها می توان به افزایش زودرس دمای هوا و افزایش مصرف برق، کاهش تولید در نیروگاههای برقابی، استخراج غیرمجاز رمزارزها و … اشاره کرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع برق گیلان ضمن اشاره به برخورد جدی با مراکز غیرمجاز استخراج رمزارزها اظهار داشت: ساعت اوج مصرف ۱۲ الی ۱۸ است و مدیریت مصرف برق در این ساعات کمک شایانی به جلوگیری از خاموشی های احتمالی خواهد کرد.

بیدی تاکید کرد: از صبر و همراهی مشترکین کمال تشکر را داریم و بیش از هر زمان دیگری همکاری این عزیزان می تواند یاری رسان صنعت برق باشد و مردم شریف استان با به کار بستن چند راهکار ساده از جمله قرار دادن درجه کولر رو ۲۵ درجه (دمای آسایش)، عدم استفاده از لوازم برقی پرمصرف مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جارو برقی و… در ساعات اوج مصرف، استفاده حداکثری از روشنایی روز سهم بزرگی در روشن ماندن چراغ خانه های هم استانی های خود داشته باشند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران

برچسب ها

حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس و پاسداشت رشادتها وظیفه نسل امروز است 30 شهریور 1402
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان:

حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس و پاسداشت رشادتها وظیفه نسل امروز است

ره نگار/ مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در آستانه هفته دفاع مقدس در پیامی این مناسبت را گرامی داشته و از رشادت آفرینی های جوانان غیرتمند کشور در سالهای جنگ تحمیلی به عنوان برگی زرین در تاریخ این برز و بوم یاد کرد.

فعالیت ۱۸ مرکز تخصصی مشاوره و ازدواج در گیلان/ افزایش تعداد مراکز تخصصی مشاوره و ازدواج در شهرستان ها یک ضرورت است 30 شهریور 1402
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان عنوان کرد؛

فعالیت ۱۸ مرکز تخصصی مشاوره و ازدواج در گیلان/ افزایش تعداد مراکز تخصصی مشاوره و ازدواج در شهرستان ها یک ضرورت است

ره نگار/ معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: با توجه به پیری جمعیت در استان گیلان، راه اندازی مراکز تخصصی مشاوره و ازدواج در راستای افزایش بحث ازدواج و همچنین فرزندآوری در شهرستان ها ضرورت دارد.

افزایش تعداد کاروان ورزش گیلان در بازیهای آسیایی و پارا آسیایی هانگژوی چین  30 شهریور 1402
مدیرکل ورزش وجوانان گیلان خبر داد؛

افزایش تعداد کاروان ورزش گیلان در بازیهای آسیایی و پارا آسیایی هانگژوی چین 

ره نگار/ با اعلام فدراسیون ها و هیات های ورزشی گیلان به اداره کل ورزش وجوانان گیلان تعداد اعضای گیلانی حاضر در بازیهای آسیایی و پارا آسیایی هانگژوی چین تا روز چهارشنبه ۲۹شهریور از ۳۰ نفر به ۳۴ نفر افزایش پیدا کرد.

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.