افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 24 June , 2024
پ
  • 12 تیر 1400 - 12:09
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گیلان:

مصرف برق از ظرفیت تولید بیشتر است/ تراز تولید و مصرف برق در کل کشور منفی است

مصرف برق از ظرفیت تولید بیشتر است/ تراز تولید و مصرف برق در کل کشور منفی است
مصرف برق از ظرفیت تولید بیشتر است/ تراز تولید و مصرف برق در کل کشور منفی است

ره نگار/  مهندس جواد بیدی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گیلان طی مصاحبه رادیویی با خبر ساعت ۱۶ مرکز صدای گیلان بر لزوم مدیریت مصرف برق برای کاهش خاموشی ها تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ بیدی گفت: تراز تولید و مصرف برق درکل کشورمنفی است و مصرف برق از […]

ره نگار/  مهندس جواد بیدی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق گیلان طی مصاحبه رادیویی با خبر ساعت ۱۶ مرکز صدای گیلان بر لزوم مدیریت مصرف برق برای کاهش خاموشی ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ بیدی گفت: تراز تولید و مصرف برق درکل کشورمنفی است و مصرف برق از ظرفیت تولید برق بیشتر است لذا صنعت برق کشور در تمامی بخش ها اعم از تولید، انتقال و توزیع با چالش جدی مواجه هستند و در تلاش اند تا با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود با کمترین مشکل تابستان سال جاری را پشت سر بگذارند.

وی خاطرنشان کرد: زنجیره ای از عوامل باعث بروز مشکل کمبود انرژی برق در کل کشور شده است و از مهمترین آنها می توان به افزایش زودرس دمای هوا و افزایش مصرف برق، کاهش تولید در نیروگاههای برقابی، استخراج غیرمجاز رمزارزها و … اشاره کرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع برق گیلان ضمن اشاره به برخورد جدی با مراکز غیرمجاز استخراج رمزارزها اظهار داشت: ساعت اوج مصرف ۱۲ الی ۱۸ است و مدیریت مصرف برق در این ساعات کمک شایانی به جلوگیری از خاموشی های احتمالی خواهد کرد.

بیدی تاکید کرد: از صبر و همراهی مشترکین کمال تشکر را داریم و بیش از هر زمان دیگری همکاری این عزیزان می تواند یاری رسان صنعت برق باشد و مردم شریف استان با به کار بستن چند راهکار ساده از جمله قرار دادن درجه کولر رو ۲۵ درجه (دمای آسایش)، عدم استفاده از لوازم برقی پرمصرف مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جارو برقی و… در ساعات اوج مصرف، استفاده حداکثری از روشنایی روز سهم بزرگی در روشن ماندن چراغ خانه های هم استانی های خود داشته باشند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران

برچسب ها

طرح ژ۵ افتخاری برای مدیریت شهری رشت است 03 تیر 1403
شهردار رشت خبر داد؛

طرح ژ۵ افتخاری برای مدیریت شهری رشت است

ره نگاران/ شهردار رشت با بیان اینکه طرح ژ۵ افتخاری برای مدیریت شهری است، گفت: با اجرای ژ۵ از سوی مدیریت و پارلمان شهری بخشی از مشکلات ترافیکی شهر حل می شود.

برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در دهکده ساحلی انزلی 03 تیر 1403
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان خبر داد؛

برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در دهکده ساحلی انزلی

ره نگاران/ حمید ربیعی پور از برگزاری بیست و یکمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در استان گیلان درمحل دهکده ساحلی بندر انزلی خبر داد.

تعیین تکلیف بیش از ۹۰ درصد بیماران منتقل شده از بیمارستان قائم به پورسینا 03 تیر 1403

تعیین تکلیف بیش از ۹۰ درصد بیماران منتقل شده از بیمارستان قائم به پورسینا

ره نگاران/ رئیس مرکز آموزشی و درمانی پورسینا با اشاره به انتقال ۲۷ بیمار از بیمارستان قائم (عج) به این مرکز اظهار داشت: در حال حاضر تنها ۲ بیمار بستری بوده و سایر بیماران تعیین تکلیف و ترخیص شده‌اند.

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.