مشترکین می توانند با اپلیکیشن “برق من” از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند
مشترکین می توانند با اپلیکیشن “برق من” از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند

ره نگار/ سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق در مصاحبه با خبر ۲۳ شبکه باران گفت: هم استانی های عزیز گیلانی از طریق سامانه برق ایران (برق من) می توانند از جدول خاموش های خود مطلع شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهندس جوهری ضمن مصاحبه با خبر شبانگاهی شبکه […]

ره نگار/ سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق در مصاحبه با خبر ۲۳ شبکه باران گفت: هم استانی های عزیز گیلانی از طریق سامانه برق ایران (برق من) می توانند از جدول خاموش های خود مطلع شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهندس جوهری ضمن مصاحبه با خبر شبانگاهی شبکه استانی باران با اشاره به اپلیکیشن  برق من بیان داشت: مشترکین محترم می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری جهت دریافت خدمات برق، فقط با همراه داشتن اپلیکیشن برق من از خدمات این شرکت استفاده کنند.

سرپرست معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق اظهار داشت: مشترکین محترم می توانند علاوه بر سایت شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir، با نصب این اپلیکیشن جامع از امکانات پر کاربرد آن نظیر اطلاع  از زمان ومکان خاموش های خود بهره مند شوند و برای این کار فقط کافیست با ورود به سامانه برق من در قسمت خاموشی های من، خاموشی های جاری و خاموشی های برنامه ریزی شده خود را  بصورت روزانه مشاهده نمایند.  

وی درخصوص پویش مردمی مدیریت کولرها تصریح کرد: مردم شریف استان گیلان بین ساعت ۱۴تا ۱۵ عصر کولر های خود را فقط به مدت ۱۵ دقیقه خاموش کنند تا ضمن کاهش پیک مصرف برق، امکان استفاده از وسایل سرمایشی برای سایر هم استانی های عزیز گیلانی نیز فراهم شود.  

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان