مشارکت و تلاش مدیران کل بنیاد مسکن و راه و شهرسازی استان گیلان در خانه دار کردن اقشار محروم
مشارکت و تلاش مدیران کل بنیاد مسکن و راه و شهرسازی استان گیلان در خانه دار کردن اقشار محروم

ره نگار/مهندس حامد دائمی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان باتفاق مهندس بهمن بابایی، معاون امور مسکن شهری با مهندس ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهندس دائمی در ابتدای این دیدار با اشاره به همکاریهای فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و […]

ره نگار/مهندس حامد دائمی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان باتفاق مهندس بهمن بابایی، معاون امور مسکن شهری با مهندس ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهندس دائمی در ابتدای این دیدار با اشاره به همکاریهای فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره راه و شهرسازی استان، ضمن تشکر از تعاملات موجود، برنامه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای اخذ زمین و احداث مسکن در طرح ملی نهضت مسکن را تشریح نمود و ابراز داشت: در این راستای با مشارکت بانکهای عامل و آورده متقاضیان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهیه نقشه ها ی معماری پروژه های طرح اقدام ملی مسکن به تعداد ۱۵۷۴ واحد در ۱۰ شهر (کیاشهر-لنگرود- صومعه سرا-رودسر-بندرانزلی-رشت-شفت-ماسال-سیاهکل-مرجقل) تعریف شده و اخذ تاییدات مربوطه از مراجع ذیربط و دریافت پیش پروانه های ساختمانی اقدام نموده است.
وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این طرح در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت زیر نظر بنیاد مسکن ساخته می‌شود، اظهار داشت: در این شهرها بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در سامانه ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۴۰۳۳ نفر از آنها تایید فرم‌های سه‌گانه (عدم استفاده از تسهیلات زمین و مسکن دولتی و یارانه‌ای، عدم مالکیت خصوصی و تاهل) را دارند و ۱۴۶۷ نفر تایید نهایی شدند.
مهندس پدرام ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، به برخی همکاری های فی ما بین این دو مجموعه اشاره کرد و گفت: راهکارهای اجرایی و برنامه ریزی جهت اجرای پروژه های ملی در حوزه تامین مسکن از سوی این دو مجموعه صورت گرفته است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان، ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن، اظهارداشت: هدف این دو سازمان مسکن دار نمودن اقشار مختلف جامعه است و برای تحقق این امر زمین مسکونی باید تأمین شود، که در این راستا قول مساعد دادند همکاری لازم بعمل خواهد آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان بنیاد مسکن گیلان