مشارکت در اهدای خون با توجه به نیازمندی استان وظیفه همگانی است
مشارکت در اهدای خون با توجه به نیازمندی استان وظیفه همگانی است

ره نگار/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: کلیه ادارات و نهادهای استان باید با سازمان انتقال خون به عنوان مجموعه خدماتی موثر در حوزه سلامت همکاری کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در نشستی صمیمی با بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون […]

ره نگار/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: کلیه ادارات و نهادهای استان باید با سازمان انتقال خون به عنوان مجموعه خدماتی موثر در حوزه سلامت همکاری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در نشستی صمیمی با بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون گیلان دیدار و گفتگو کرد.
علیزاده در این دیدار که در اداره کل انتقال خون گیلان برگزار شد از تلاش های کارکنان این اداره به عنوان مجموعه خدماتی موثر در حوزه سلامت استان تقدیر کرد.
وی با اشاره به نیازمندی خون استان گیلان برای بیماران خونی تصریح کرد: اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان به همراه ادارات هم جوار خود حداقل سالی یکبار و یا در مناسبت های مختلف در امر خداپسندانه اهدای خون سالم مشارکت دارد.
علیزاده همچنین در خصوص اختلافات جامعه کار و تولید گفت: پس از احراز رابطه کارگری و کارفرمایی کلیه تصمیمات هیات های حل اختلاف بر اساس قانون کار و با در نظر گرفتن حقوق متقابل کارگران و کارفرمایان است.
وی یادآور شد: اگر پیش از تنظیم قرارداد کارفرمایان و کارگران از افراد مشرف به قانون کار مشاوره بگیرند قردادهای کار منطبق بر قانون نوشته می شود و بخش زیادی از اختلافات جامعه کار استان کاهش می یابد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این مطلب از آمادگی اداره کل و کارکنان میز خدمت مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت جهت راهنمایی کارگران و کارفرمایان در انقعاد قرارداد منطبق با قانون کار خبر داد.
لازم به ذکر است پس از این نشست چند تن از همکاران اداره کل در امر خیر و خداپسندانه ی اهدای خون سالم شرکت کردند.

  • منبع خبر : روابط عمومی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گیلان