مسیر استفاده از آب چشمه شیرین سو مسدود شد
مسیر استفاده از آب چشمه شیرین سو مسدود شد

ره نگار/ رضا ویسی از بسته شدن مسیرهای استفاده از آب چشمه شیرین سو خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرپرست منطقه سه شهرداری رشت با اشاره به اعلام مرکز بهداشت شهرستان رشت مبنی بر آلودگی آب چشمه شیرین سو، اظهار کرد: طی آزمایشاتی که اخیرا از سوی مرکز بهداشت شهرستان رشت […]

ره نگار/ رضا ویسی از بسته شدن مسیرهای استفاده از آب چشمه شیرین سو خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرپرست منطقه سه شهرداری رشت با اشاره به اعلام مرکز بهداشت شهرستان رشت مبنی بر آلودگی آب چشمه شیرین سو، اظهار کرد: طی آزمایشاتی که اخیرا از سوی مرکز بهداشت شهرستان رشت از آب چشمه شیرین سو واقع در خیابان برادران شهید عاطفی انجام شده، آب این چشمه آلوده اعلام شد و قابل استفاده برای آشامیدن نیست.
رضا ویسی با تاکید بر اینکه چندین بار این موضوع با نصب بنر اطلاع رسانی شده است، گفت: متاسفانه با وجود اطلاع رسانی های انجام شده برخی از شهروندان همچنان از این آب استفاده می کردند که مجبور شدیم برای سلامتی شهروندان مسیرهای خروجی آب چشمه که در دسترس مردم قرار داشت را مسدود نمائیم.
سرپرست منطقه سه شهرداری رشت در پایان ضمن تشکر از همکاری شهروندان گفت: قطعا پس از رفع آلودگی چشمه مسیرهای دسترسی مردم به این آب باز خواهد شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری رشت