مسابقات ورزشی دارت و تنیس روی میز به مناسبت هفته پرستار 
مسابقات ورزشی دارت و تنیس روی میز به مناسبت هفته پرستار 
ره نگار/ به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و همزمان با هفته پرستار مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر در رشته های دارت و تنیس روی میز 28 و 30 آبان ماه سال جاری در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت برگزار می شود.

ره نگار/ به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و همزمان با هفته پرستار مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر در رشته های دارت و تنیس روی میز ۲۸ و ۳۰ آبان ماه سال جاری در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ دانشکده پرستاری و مامایی،شهید بهشتی رشت به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و همزمان با هفته پرستار مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر در رشته های دارت و تنیس روی میز را ۲۸ و ۳۰ آبان ماه سال جاری در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت برگزار می کند.

از این رو علاقمندان می توانند از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۷ آبان ماه سال جاری جهت شرکت در مسابقات مذکور، به دو روش شرح زیر ثبت نام نمایند.

گفتنی است علاقمندان برای ثبت نام حضوری: به دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت، اداره تحصیلات تکمیلی دانشکده‌ مراجعه نمایید و برای ثبت نام غیر حضوری، از طریق لینک زیر امکان پذیر می‌باشد. https://nmr.gums.ac.ir/X6Aao

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان