مسئول کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء (ص) رشت تقدیر شد
مسئول کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء (ص) رشت تقدیر شد
ره نگار/ به مناسبت روز جهانی عصای سفید از خدمات زهرا خسروی، مسئول کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت تقدیر شد.

ره نگار/ به مناسبت روز جهانی عصای سفید از خدمات زهرا خسروی، مسئول کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء (ص) رشت تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با روز جهانی عصای سفید مراسم تقدیر از زهرا خسروی، مسئول کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیا (ص) رشت با حضور پوریا قویدل، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت و جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم ویژه که به مناسبت فرارسیدن ۱۵ اکتبر (۲۳مهر) و روز جهانی عصای سفید و با حضور پوریا قویدل، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت به همراه جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رشت و به میزبانی کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد، از خدمات چندین ساله کتابدار تنها کتابخانه عمومی گویا و بریل استان گیلان تقدیر و لوح سپاس مجموعه کتابخانه های عمومی سشهرستان به وی اعطا شد.

گفتنی است زهرا خسروی مولف کتاب تُلشَه مَثَل (ضرب المثل های تالشی شمالی) بوده و در زمینه فرهنگ و سنت های گیلان بویژه منطقه تالش تحقیقات بسیاری به انجام رسانده است.

کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیا (ص) رشت با ۲۵۷ عضو فعال دارای ۱۰۰۰ عنوان کتاب و قابلیت دسترسی به ۱۰ هزار عنوان انواع منابع گویا و بریل می باشد. این کتابخانه عمومی با ایجاد امکان دسترسی علاقمندان به انوع منابع دیداری و شنیداری بدون نیاز به حضور در کتابخانه، یکی از فعالترین مراکز امانت کتاب در استان گیلان می یاشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی کتابخانه های عمومی گیلان