مسئله درمان یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مردم بویژه بازنشستگان است
مسئله درمان یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مردم بویژه بازنشستگان است
ره نگار/ سردار علی آقازاده رئیس مجمع نمایندگان گیلان با دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان دیدار و پیرامون ارائه خدمات درمانی به مردم و بازنشستگان گفتگو کرد.

ره نگار/ سردار علی آقازاده رئیس مجمع نمایندگان گیلان با دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان دیدار و پیرامون ارائه خدمات درمانی به مردم و بازنشستگان گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این دیدار سردارعلی آقازاده رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان جهت ارتقا درمان استان گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی ناشی از تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمنان، امروزه مسئله درمان به یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم خصوصا بازنشستگان تبدیل شده است، بنابراین باید به گونه ای به حوزه درمان و مسائل آن توجه داشته باشیم که بیمار جز رنج بیماری درد دیگری نداشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان لازمه رسیدن به نقطه مطلوب را همت و تلاش بی وقفه همه مسئولین دانست و گفت: جهت جبران عقب ماندگیهای درمان، باید مسئولین درهمه سطوح با تلاش، حساسیت، همت جهادگرانه و مخلصانه مسائل مربوط به این حوزه خطیر را پیگیری کنند و جهت مرتفع سازی کمبودها از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

سردارآقازاده اظهار داشت: از آنجایی که گیلان از استانهای سالمند کشور می باشد و آمارابتلا به بیماریهای مختلف در این استان با افزایش روبرو است، نقش سازمانهای بیمه گر به ویژه تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین سازمان بیمه گر و دومین ارائه دهنده خدمات درمانی کشور بسیار حائز اهمیت است که بحمدلله با تلاشها و زحمات شبانه روزی که در مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در چند سال اخیر صورت گرفته است، گامهای مثبت و کارهای بزرگی جهت ارتقا درمان انجام شده است.

وی افزود: مجمع نمایندگان استان گیلان در تلاش است تا با استفاده از ظرفیتهای بالای خود و نیز همراهی و همیاری با سایر خادمین نظام، مسائل مربوط به این حوزه را به حداقل برساند.

🔹اولویت اصلی مدیریت درمان ارائه خدمات با کیفیت به بیمه شدگان است

دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان ضمن قدردانی از همراهی و پیگیریهای مجمع نمایندگان گیلان جهت به ثمر رسیدن مصوبات سفر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به استان گفت: اولویت اصلی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان ارائه خدمات با کیفیت و راحت‌تر به مردم و بیمه شدگان است که با برنامه ریزی و تلاشهایی که در دوسال اخیر دراین راستا صورت گرفته به نتایج مطلوبی رسیده ایم که افزایش رضایتمندی مراجعین و بیمه شدگان را در پی داشته است.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران