مراقب نقاب های کوین تقلبی atc باشید
مراقب نقاب های کوین تقلبی atc باشید

ره نگار/ افراد بدون دانش و شناخت کافی و کامل، وارد فعالیت اقتصادی در حوزه ارزهای دیجیتال نشوند زیرا احتمال کلاهبرداری از آنان وجود دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ چندی پیش پرتال پلیس فتای کشور خبر از فعالیت مجموعه ای کلاهبردار با عنوان ai trades که در زمینه رمز ارزهای دیجیتال و […]

ره نگار/ افراد بدون دانش و شناخت کافی و کامل، وارد فعالیت اقتصادی در حوزه ارزهای دیجیتال نشوند زیرا احتمال کلاهبرداری از آنان وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ چندی پیش پرتال پلیس فتای کشور خبر از فعالیت مجموعه ای کلاهبردار با عنوان ai trades که در زمینه رمز ارزهای دیجیتال و با ساخت یک کوین تقلبی به نامم atc اقدام به عوام فریبی می کند خبر داد که این مهم از طریق این رسانه نیز به آگاهی هموطنان عزیزمان رسانده شد.

اما اخبار جدید از این قرار است که کلاهبرداران مجازی اکنون با نقابی دیگر و در قالب شرکت ai buddy شروع به کار کرده و قصد فریب مردم را دارند، لذا از‌ تمامی هموطنان درخواست می شود به محض مشاهده ی فعالیت و حتی تبلیغ کوین تقلبی atc تحت هر عنوانی، در کوتاه ترین زمان مراتب را به پلیس فتای محل سکونت خود و یا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خود اعلام نموده تا از فعالیت این مجموعه کلاهبردار جلوگیری شود.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران