مدیر بنیاد مسکن شهرستان شفت منصوب شد
مدیر بنیاد مسکن شهرستان شفت منصوب شد
ره نگار/ مدیر بنیاد مسکن شهرستان شفت منصوب شد.

ره نگار/ مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شفت معرفی و منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور مهندس حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به همراه معاون مسکن شهری و رئیس دفتر مدیرکل در فرمانداری شفت مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان منصوب شد.

مهندس نقدی در این مراسم گفت: تلاش و جدیت درکارها و خلوص نیت برای انجام آن باعث پیشرفت ودگرگونی می شود. فرماندار شفت انتقال تجربیات را عامل مهم موفقیت درکارها دانست و خاطر نشان کرد: خدمت کردن برای خلق خدا یک نعمت الهی است و مدیری موفق خواهد بود که از خدمت به مردم لذت ببرد.

نقدی با اشاره به خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان خاطر کرد:بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یادگار امام راحل و عظیم الشان می باشد و خدمات این نهاد،از افتخارات نظام اسلامی است.

در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: مشارکت در کارها یک اصلی است که باعث تسریع در روند اجرای برنامه ها و کارها می شود.

وی همچنین از زحمات و همکاری مجموعه فرمانداری شهرستان با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شفت تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم طی حکمی از سوی مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان مهندس اسماعیل صبور به عنوان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شفت منصوب گردید.

اسماعیل صبور با بیش از ۲۷ سال سابقه از ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ عهده دار سرپرستی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بود. در کارنامه خدمتی مهندس صبور مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای صومعه سرا و املش دیده می شود

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان