مدیران شهرستان در مواقع بحرانی پای کار باشند
مدیران شهرستان در مواقع بحرانی پای کار باشند

ره نگار/ خیرزاده معاون عمرانی فرماندار رودبار گفت: مدیران شهرستان در موقعیت های بحرانی باید پای کار باشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار رودبار در ستاد مدیریت بحران این شهرستان بر آماده باش کامل بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی به تجهیز زنجیر چرخ و به روز رسانی […]

ره نگار/ خیرزاده معاون عمرانی فرماندار رودبار گفت: مدیران شهرستان در موقعیت های بحرانی باید پای کار باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار رودبار در ستاد مدیریت بحران این شهرستان بر آماده باش کامل بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی به تجهیز زنجیر چرخ و به روز رسانی ماشین آلات خود تأکید کرد و افزود: در صورت لزوم‌ از ظرفیت ماشین آلات موجود در بخش خصوصی و پیمانکاران و معادن شهرستان استفاده گردد.
بابک خیرزاده اظهار داشت: بخشداران، شهرداران و مدیران ادارات شهرستان در مواقع هشدار در شهرستان حضور داشته باشند و ادارات خدمات رسان آب، برق و گاز نسبت به آماده سازی تیم های عملیاتی خود در تمام ساعات شبانه روز اقدام و پای کار باشند.
وی گفت: بخشداران نسبت به تامین و ذخیره سازی آرد و سوخت در روستاهای بخش اقدام نمایند و در صورت بحران تا رسیدن کمک از مرکز شهرستان از ظرفیت ماشین آلات و افراد محلی در روستاها استفاده شود و اداره راهداری تمام راهدارخانه های خود را در شهرستان تجهیز و آماده وماشین آلات خود رو مستقر نمایند.
خیرزاده به همکاری و همراهی تمام دستگاه‌ها در شهرستان در مواقع بحران تاکید نمود و افزود: با هرگونه سهل انگاری و سوء مدیریت و کم کاری هیچ مماشاتی نخواهیم کرد و با مدیر متخلف و سهل انگار برخورد جدی خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار همچنین بر لایروبی انهار توسط شهرداران، بخشداران و امور آب و دهیاران تاکید کرد.

  • نویسنده : فرشته بریدک
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران