مدیرعامل سیمان خزر کارفرمای برتر و مدیر واحد نمونه کارخانجات گیلان معرفی شد
 مدیرعامل سیمان خزر کارفرمای برتر و مدیر واحد نمونه کارخانجات گیلان معرفی شد
ره نگار/ مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سیمان خزر بعنوان کارفرمای برتر و مدیر واحد نمونه کارخانجات استان گیلان تجلیل شد. 

ره نگار/ مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سیمان خزر بعنوان کارفرمای برتر و مدیر واحد نمونه کارخانجات استان گیلان تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با هفته کارو کارگر و روز بسیج کارگری، آیین تجلیل از فعالان جامعه کار و تولید استان گیلان با حضور استاندار گیلان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران و مقامات استانی در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد.

در این همایش اسحق جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سیمان خزر به عنوان کارفرمای برتر و مدیر واحد نمونه معرفی شد و از سوی استاندار گیلان با اهدای تندیس و لوح سپاس، تجلیل گردید.

برگزار کنندگان این جشنواره، شرکت سیمان خزر را به جهت سالم سازی محیط کار، حفظ و صیانت از نیروی کار و ارتقای سلامت پرسنل در راستای زمینه سازی بالندگی کشور در عرصه پویایی اقتصادی و افزایش بهره وری ملی، شایسته تقدیر در عالی‌ترین سطح دانسته و بدین منظور لوح و تندیس همایش را به اسحق جمال امیدی مدیرعامل شرکت سیمان خزر اهدا نمودند.
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر نیز در این همایش ضمن ابراز خشنودی از کسب این موفقیت، آن را حاصل عملکرد مناسب و زحمات تمامی پرسنل مجموعه سیمان خزر عنوان کرد و انسجام و مسئولیت پذیری همه ارکان سازمان را در دستیابی به این توفیق، حائز اهمیت برشمرد.

وی بازنگری و بروزرسانی سند استراتژیک شرکت در راستای رشد تولید محصولات با کیفیت بالا و حفظ کرامت تمامی مصرف کنندگان را وجوه تمایز شرکت سیمان خزر در میان بازار تولید و مصرف منطقه دانست.

گفتنی است در این همایش، تیمور پور حیدری مدیر کل صنعت و معدن تجارت استان گیلان، سرهنگ عباس حسینی جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار، سرهنگ اسکندری فرمانده بسیج کارگری استان گیلان، مهندس پور نصیری مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان گیلان، نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایان استان گیلان، کارگران نمونه منتخب شرکت های استان، نماینده کارفرمایان استان، مدیران حوزه های مختلف صنایع گیلان حضور داشتند که در پایان از کارگران و مدیران نمونه حوزه‌های مختلف صنایع استان گیلان تقدیر بعمل آمد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران