“محمد دوستار” جدی‌ترین گزینه استانداری گیلان در دولت سیزدهم
“محمد دوستار” جدی‌ترین گزینه استانداری گیلان در دولت سیزدهم

ره نگار/ تعدادی از نمایندگان گیلان در نامه‌ای به احمد وحیدی وزیر کشور، خواستار انتخاب محمد دوستار رئیس شورای هماهنگی ستاد انتخاباتی رئیسی در گیلان به عنوان استاندار گیلان شده اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ تعدادی از نمایندگان گیلان در نامه ای به احمد وحیدی وزیر کشور دولت سیزدهم خواستار انتخاب محمد […]

ره نگار/ تعدادی از نمایندگان گیلان در نامه‌ای به احمد وحیدی وزیر کشور، خواستار انتخاب محمد دوستار رئیس شورای هماهنگی ستاد انتخاباتی رئیسی در گیلان به عنوان استاندار گیلان شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ تعدادی از نمایندگان گیلان در نامه ای به احمد وحیدی وزیر کشور دولت سیزدهم خواستار انتخاب محمد دوستار به عنوان استاندار گیلان شده‌اند.

متن نامه نمایندگان به این شرح است:

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر احمد وحیدی
مقام عالی وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام؛
همانطوری که استحضار دارید در سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران که منتج به انتخاب آیت ا… دکتر سید ابراهیم رئیسی گردید ۵۷ درصد از واجدین شرایط در استان گیلان مشارکت داشتند. بنابراین انتظار می رود از سوی دولتمردان ارجمند توجه جدی به مطالباتشان صورت پذیرد.
شرایط اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و وجود ظرفیت های بی نظیر، برای تحقق چشم انداز سبز – آبی در گیلان ایجاب می کند که مدیران ارشد اجرایی از تفکر انقلابی و روحیه مدیریت جهادی برخوردار باشند تا بتوانند مزیت های نسبی موجود را به فعلیت برسانند. طی مشورتی که با نخبگان، تشکل های سیاسی و فرهنگی صورت گرفت، آقای دکتر محمد دوستار، استاد دانشگاه گیلان که از مدیران با سوابق اجرایی و مدیریتی ارزشمند می باشند و شناخت جامعی نسبت به ظرفیت ها و فرصت های استان دارند را برای تصدی استانداری گیلان به محضرتان پیشنهاد می نماییم. امیدواریم در راستای شعارهای دولت مردمی و انقلابی و تحقق انتظارات و مطالبات مردمی از نخبگان استان در مسئولیت های اجرایی استفاده موثر بعمل آید.

گفتنی است، این نامه به امضای جبار کوچکی نژاد، مهرداد گودرزوند چگینی، پرویز محمدنژاد، غلامرضا مرحبا، حسن محمدیاری و ابراهیم نجفی رسیده است.

  • منبع خبر : پایکاه خبری گیلداد