محدودیت ترافیکی در محور تالش به آستارا به دلیل تخریب پل سیبلی
محدودیت ترافیکی در محور تالش به آستارا به دلیل تخریب پل سیبلی
ره نگار/ رئیس پليس راه استان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور "تالش به آستارا" و بالعکس به دليل تخریب پل سیبلی با توجه به شدت باران خبر داد.

ره نگار/ رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور “تالش به آستارا” و بالعکس به دلیل تخریب پل سیبلی با توجه به شدت باران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “جاور صفاری” در تشریح این خبر با اشاره به اینکه صبح روز جاری افزایش بارش باران در محور تالش به آستارا و جریان شدید آب رودخانه موجب تخریب قسمتی از پل سیبلی شده است، اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه با حضور به موقع ماموران پلیس راه و راهداری از یک خط عبور دیگر به صورت ایجاد محدودیت در دو طرف پل در حال هدایت است.

وی در ادامه از محدود بودن معبر تردد و احتمال تخریب کامل و سقوط قسمت باقی مانده پل به دلیل شدت جریان آب رودخانه و نیروی وارده از تردد وسایل نقلیه سنگین بر سازه پل خبر داد و گفت: پلیس با هدف افزایش ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه نسبت به اعمال محدودیت ترافیکی برای تردد انواع وسایل نقلیه باربری به استثنای مواد سوختنی و فاسد شدنی در محور تالش به آستارا و بالعکس تا اطلاع ثانوی اقدام کرده است.

رئیس پلیس راه استان گیلان تصریح کرد: همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان و استان‌های همجوار در عدم صدور بارنامه و تحویل بار به ناوگان حمل و نقل باربری به مقصد شهر آستارا کمک بسزایی در تسهیل در عبور مرور در محور مورد نظر می‌کند.

  • منبع خبر : پليس گیلان