مأموریت مهم دولت، اجرای عدالت و رونق بخشیدن به سفره‌های مردم است
مأموریت مهم دولت، اجرای عدالت و رونق بخشیدن به سفره‌های مردم است

ره نگار/ رییس جمهوری ماموریت مهم دولت را اداره کشور، ناامید کردن دشمن و رونق بخشیدن به سفره‌های مردم عنوان کرد و گفت: راهبرد دولت سیزدهم، خدمت به مردم و اجرای مأموریتی بزرگتر به‌نام اجرای عدالت است و اگر عدالت مخدوش شود همه باید حساس شویم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در جلسه […]

ره نگار/ رییس جمهوری ماموریت مهم دولت را اداره کشور، ناامید کردن دشمن و رونق بخشیدن به سفره‌های مردم عنوان کرد و گفت: راهبرد دولت سیزدهم، خدمت به مردم و اجرای مأموریتی بزرگتر به‌نام اجرای عدالت است و اگر عدالت مخدوش شود همه باید حساس شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در جلسه امروز هیات دولت، استاندار هرمزگان گزارشی از وضع زلزله‌زدگان و امدادرسانی بیان کرد.

آیت‌الله سید ابراهیم رییسی در این جلسه با تقدیر از معاون اول رییس جمهوری، استاندار هرمزگان و سایر مسئولان و دستگاه‌ها برای رسیدگی سریع به زلزله‌زدگان هرمزگان، گفت: بازسازی منازل بخش روستایی و شهری آسیب‌دیده از زلزله با سرعت دنبال شود.

رییسی جمهوری در ادامه با اشاره به گذشت سه ماه از آغاز به کار دولت، از دستگاه‌های مختلف خواست تا گزارش عملکرد سه ماهه خود را به مردم ارائه دهند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه روز گذشته مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت وظیفه دارد وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند و مجلس نیز اختیار و وظیفه بررسی صلاحیت او را دارد. تصمیم مجلس هر چه باشد برای دولت است. مهم حفظ وحدت و انسجام قواست چرا که برای ما، اصل تقویت همدلی بین مسئولان و خدمتگزاری به مردم است.

رییس دولت سیزدهم با تاکید بر اینکه نباید به حواشی توجه کرد، ‌ گفت: بنای دولت همکاری، همدلی و هماهنگی با قوای دیگر و همه نهادهای نظام جمهوری اسلامی با هدف حل سریع تر مشکلات است و اجازه نخواهیم داد جای متن و حاشیه عوض شود.

رییسی جمهوری با بیان اینکه ماموریت مهم دولت، اداره کشور، ناامید کردن دشمن و رونق بخشیدن به سفره‌های مردم است، تصریح کرد: راهبرد دولت سیزدهم، خدمت به مردم و اجرای مأموریتی بزرگ‌تر به‌نام اجرای عدالت است. اگر عدالت مخدوش شود همه باید حساس شویم.

رییسی در این جلسه از وزرای نفت و نیرو خواست تا هر چه سریع‌تر آیین‌نامه مربوط به محاسبه هزینه انرژی مشترکان پرمصرف را نهایی و ارائه کنند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوري