لزوم ایجاد خانه کشتی در رشت
لزوم ایجاد خانه کشتی در رشت
ره نگار/ تاج شهرستانی در جلسه شورا به ایجاد خانه کشتی در رشت تاکید کرد. 

ره نگار/ تاج شهرستانی در جلسه شورا به ایجاد خانه کشتی در رشت تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا با ابراز گلایه از برخی اقدامات در حوزه پسماند اظهار کرد: در گذشته قرار دادهایی منعقد شده بود و اعضای شورا مطلع نبودند و یقینا همان اقدامات و بی توجهی به جایگاه نظارتی شورا امروز موجب رقم خوردن چنین مشکلاتی در موضوع تفکیک زباله و… شده است.

علیرضا تاج شهرستانی با تبریک هفته دولت و روز کارمند افزود: کارمندان بدنه اصلی و چرخاننده ادارات و نهادهای دولتی هستند و امیدواریم کارمندان عزیز همواره با سعه صدر برای رفع مشکلات مراجعین تلاش کنند.

وی به اعزام موکب خدام العتره شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: اعزام موکب خدام العتره شهرداری رشت به کربلای معلا و تلاشهای خادمین مؤمن آن در راستای حفظ اعتقادت ما و پاسداشت ارزشهای دینی می باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورا با اشاره به افتخارآفرینی امیررضا معصومی در رشته ورزشی کشتی و مصادف با فرارسیدن روز کشتی بیان کرد: در شهرهای دیگر برای چنین قهرمانانی بهترین استقبال ها انجام می شود اما متاسفانه درباره این ورزشکار افتخارآفرین چنین استقبالی انجام نشد و این مایه شرمساری است.

تاج شهرستانی با ابراز تاسف از اینکه چرا رشت خانه کشتی ندارد تصریح کرد: باید از چنین ظرفیت هایی استفاده کرد و خانه کشتی و یا دیگر رشته های ورزشی را در رشت ایجاد کرد و با چنین اقداماتی یقینا نسل نوجوان و جوان ما از بسیاری آسیب ها در امان می مانند.

وی در پایان افزود: امیدواریم با حمایت استاندار محترم گیلان هدیه ای در خور و شایسته برای این قهرمان ملی و افتخار گیلان زمین در نظر گرفته شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت