قدردانی مدیر کل بیمه سلامت از خدمات صادقانه و ارزنده خانواده بزرگ حوزه سلامت
قدردانی مدیر کل بیمه سلامت از خدمات صادقانه و ارزنده خانواده بزرگ حوزه سلامت

ره نگار/ دکتر محمدی گفت: هفته بیمه سلامت همزمان با سوم آبان سالروز تصویب قانون بیمه همگانی فرصت مغتنمی است تا اهمیت و جایگاه بسیار مهم بیمه سلامت و نقش آن در تحقق توسعه پایدار با استفاده از برنامه ریزی های منسجم و کلان تبیین شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن […]

ره نگار/ دکتر محمدی گفت: هفته بیمه سلامت همزمان با سوم آبان سالروز تصویب قانون بیمه همگانی فرصت مغتنمی است تا اهمیت و جایگاه بسیار مهم بیمه سلامت و نقش آن در تحقق توسعه پایدار با استفاده از برنامه ریزی های منسجم و کلان تبیین شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن پیام تبریک مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان آمده است: مشارکت و مسئولیت پذیری همه افراد در تامین سلامت موجب ارتقاء آگاهی، کیفیت زندگی و بالندگی جامعه می گردد.
بدون شک جامعه سالم، بستر ساز توسعه و رشد و شکوفائی کشور در تمامی زمینه هاست از این رو پس از پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات و برنامه های ارزنده ای در جهت بهبود و ارتقای بیمه سلامت و افزایش امید به زندگی صورت گرفت. همسو با این رویکرد، در استان گیلان نیز شاهد اقدامات مهم و تأثیرگذاری در حوزه بیمه سلامت هستیم که این روند خوب ادامه دارد.
فرصت را مغتنم شمرده، فرارسیدن هفته بیمه سلامت راتبریک عرض نموده و از تلاش ها و خدمات صادقانه و ارزنده همه همکاران، پزشکان،موسسات وخانواده بزرگ حوزه سلامت که همواره درارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان از هیچ کوششی دریغ نکردند قدر دانی می نمایم.

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه سلامت گیلان