قدردانی از جامعه پزشکی در همکاری صبورانه در اجرای طرح ملی نسخه نویسی الکترونیک
قدردانی از جامعه پزشکی در همکاری صبورانه در اجرای طرح ملی نسخه نویسی الکترونیک

ره نگار/ دکتر رضا قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در پیام نوروزی از تشریک مساعی و همکاری صبورانه جامعه پزشکی در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان معزز مخصوصا در اجرای طرح ملی نسخه نویسی الکترونیک قدردانی نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن پیام دکتر رضا قنبرپور آمده است: […]

ره نگار/ دکتر رضا قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در پیام نوروزی از تشریک مساعی و همکاری صبورانه جامعه پزشکی در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان معزز مخصوصا در اجرای طرح ملی نسخه نویسی الکترونیک قدردانی نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن پیام دکتر رضا قنبرپور آمده است: پیشاپیش فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال نو را به جامعه محترم پزشکی تبریک و تهنیت عرض نموده و از تشریک مساعی و همکاری صبورانه همه همکاران گرانقدر در اجرای طرح ملی نسخه نویسی الکترونیکی قدردانی می نمایم.

لازم به ذکر است که طرح مذکور در راستای مصوبات و دستورالعمل های ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی بوده و مدیریت درمان استان ها صرفاً مجری تصمیمات متخذه می باشند. لذا این مدیریت ضمن درک نگرانیهای همه عزیزان، امیدوار است با همکاری بین بخشی کلیه عوامل موثر در عرصه سلامت استان، با رفع دغدغه همکاران ارجمند، چالشهای ناخواسته اجرای طرح را به حداقل رسانده و الگوی مناسبی در اجرای صحیح این طرح ملی در سطح کشور باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان