فضای مجازی قتلگاه جوانان است
فضای مجازی قتلگاه جوانان است
ره نگار/نیازمند فضای مجازی را قتلگاه جوانان دانست و گفت: هرگاه به سمت پیشرفت حرکت کردیم تلاش دشمن برای ضربه به ایران اسلامی بیشتر شد.

ره نگار/نیازمند فضای مجازی را قتلگاه جوانان دانست و گفت: هرگاه به سمت پیشرفت حرکت کردیم تلاش دشمن برای ضربه به ایران اسلامی بیشتر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ نوشین کریمی_ محمدمهدی نیازمند در اجتماع بزرگ ۹ دی مردم سنگر، مردم ایران اسلامی را زمینه سازان ظهور حضرت مهدی(عج)دانست و اظهار کرد: حماسه ۹دی و پیوند عظیم امت و ولایت که در سال ۸۸ رقم خورد هرگز فراموش نمی شود.

مسئول معاونت فرهنگی استانداری گیلان با استناد به وعده امام(ره) که فرمودند این انقلاب به دست امام زمان(عج) می رسد گرچه دشمن فقط رنج ما را زیاد می کند افزود: گرچه همیشه ما در این مسیر دچار امتحانات و ابتلاعات و فتنه هایی بودیم اما هم خواص با بصیرت و هم خواصی که ساکت و جا مانده از مسیر نورانی انقلاب بودند در این امتحانات مشخص شدند.

وی تصریح کرد: هر چه میگذرد ما این عرصه و آن کسانی که نقش ویژه ای در هدایت و رهبری امت و ایستادگی در مقابل دشمنان دارند را در کنار هدایت، درایت و تدابیر مقام معظم رهبری و آگاهی و بصیرت ملت که بسیاری از مواقع از خواص هم جلوتر حرکت می کنند، بیشتر مشاهده می کنیم.

نیازمند گفت: بازخوانی فتنه ۸۸ از چند بعد بسیار مهم است و آن اینکه در آن فتنه دشمنان انقلاب اسلامی تمام تلاش ها و برنامه ریزی های خود را به بهانه تقلب در انتخابات بکار گرفتند و در فتنه اخیر هم ماجرای فوت مهسا امینی بهانه ای برای فتنه جدید شد اما چیزی که در فتنه ۸۸ قابل تامل بود این است که عده ای فقط ماجرا را درحد یک درگیری بین دو کاندیدای ریاست جمهوری میدیدند اما حقیقت ماجرا و در گزارشاتی که از خود شورای امنیت ملی کشور به بیرون آمد نشان دهنده یک سازماندهی جدی و پیچیده از دشمنان بیرونی و آموزش هایی بود که آنان در همین همسایگی ما و در مناطق جنوبی کشور انجام داده بودند.

وی به نقش آفرینی که به صورت فضای فکری و اندیشه ای و چه در جلسات رسانه ای که در «جی هفت» تشکیل میشد اشاره و اذعان کرد: فقط در یکی از آنها که در دفتر میرحسین موسوی تشکیل میشد، جزوه ای در آنجا کار شده بود تحت عنوان «زیست مسلمانی» که ماحصل کار فکری بود که آن آقایان انجام میدادند که نشان میداد خیلی اعتقادی به تشکیل یک حکومت اسلامی نبود.

وی همچنین به سفر محمد خاتمی جهت دیدار با ملک عبدالله پادشاه عربستان اشاره کرد و ادامه داد: خاتمی از عربستان پول دریافت کرد برای اینکه این مسیر را دنبال کنند و فشار و هزینه را به انقلاب اسلامی وارد نمایند، پس عرصه عرصه تبادل جدی بوده است.

نیازمند اظهار کرد: متاسفانه جناح های مختلف سیاسی بعضا در گروه های اصولگرا در همان پازل بازی آنها قرار گرفتند و در مجلس آن موقع جلسه ای را با عنوان آشتی ملی تشکیل دادند و این مسیری بود که آمد تا به آن سناریو انقلاب رنگی که به بهانه تقلب در انتخابات با توصیه های که «جرج سوروس» برای براندازی در روند انتخابات و برنامه ریزی برای براندازی اسلامی ایران را داشت، تسریع ببخشند.

وی با تاکید بر اینکه در فتنه اخیر هم کاملا رد پای نظرات آمریکایی ها وجود دارد، ادامه داد: چرا که هر موقع مسیر انقلاب در حوزه پیشرفت قرار گرفت برنامه ریزی های دشمن بشدت بیشتر شد.

نیازمند گفت: کاش احمدی نژاد در آنزمان متوجه میشد که بیداری اسلامی که در همان سال ها اتفاق افتاده بود حاصل تلاش هایی بود که به واسطه اعتبار انقلاب امام(ره) توسط دیپلماسی عمومی و دولت اسلامی با درایت و تدبیر مقام معظم رهبری داشت اتفاق می افتاد.

وی جنس فتنه اخیر را فرهنگی و اجتماعی دانست و بیان کرد: این فتنه هم با یکسری از زخم هایی که ما در کشور داشتیم و داریم به وجود آمد، همان ضعف هایی که ما در برنامه های فرهنگی داریم و حضرت آقا بارها از زمان احمدی نژاد و در جلسات شورای انقلاب فرهنگی بیان فرمودند.

نیازمند اظهار کرد: بعد از فتنه ۸۸ و در سال ۸۹ بعد از آن مقاومت مردم و خلق آن حماسه که ملت با بصیرت وارد صحنه شدند ما شاهد این هستیم که تاکتیکی که دشمنان انقلاب اسلامی بکار میگیرند و در اعترافات «نتانیاهو» هم وجود دارد رفتن و بردن مسیر انقلاب اسلامی به سمت آندولسی کردن است.

وی افزود: آندولسی که فساد بین حاکمان از مالی و اخلاقی و فساد بین جوانان و مشغول کردن آنان مد نظر است.

نیازمند با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها در تعابیر خود مطرح کردند که تلاش دشمن کم رنگ کردن کانون خانواده است، اظهار کرد: آنها با راه اندازی شبکه فارسی وان و شبکه هایی که در پیام رسان ها راه انداختند به راحتی این سیر را به وجود آوردند.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال تغییر معنی غیرت، ناموس، حیا و خانواده و… است، و دشمنان انقلاب اسلامی با تمام توان خود در تلاش هستند این مفهوم را از بین ببرند.

نیازمند همچنین به حرام کردن لقمه هایی که در سایت های شرط بندی و قمار اتفاق افتاده است اشاره و اظهار کرد: همین کسانی که امروز در این اغتشاشات به عنوان فاسد فی الارض شناخته شدند با تبعاتی که اینستاگرام و مسیری که دشمن برنامه ریزی کرد تا جوانان را به کام خود بگیرند، گمراه شدند.

وی فضای مجازی را قتلگاه جوانان توصیف کرد و افزود: در ادامه مسیری که هستیم باید بدانیم که دشمن همه تاکتیک های پیچیده را بکار میگیرد، اما برای مقابله کار ما ترمیم همان زخم هایی است که دشمن از آنها استفاده می کند.

نیازمند گفت: گرچه دولت سیزدهم هم تمام تلاش خود را بکار گرفته اما دشمن نیز عرصه های خود را از حوزه فرهنگی به اقتصادی، از اقتصادی به اجتماعی و… تغییر می دهد و ما هم باید در همین فضاها فعال باشیم و بدانیم به تعبیر مقام معظم رهبری هرکجا به صورت جهادی حرکت کردیم موفق بودیم.

وی اذعان کرد: گاهی ملاحظه کاری و مصلحت اندیشی های کاذب، دیوان سالاری که در فضای کشور داریم و… موانعی به وجود آورد که نتوانستیم در آن عرصه ها موفق شویم، ولی امیدواریم این مسیر را با قوت و قدرت پیش ببریم و شیطنت های دشمنان را خنثی کنیم.

  • نویسنده : نوشین کریمی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران