فرهاد خراسانی باز هم عصای دست فوتبال گیلان شد
فرهاد خراسانی باز هم عصای دست فوتبال گیلان شد

ره نگار/ سرانجام پس از کش و قوس های فراوان ماجرای خرید سهمیه باشگاه داماش گیلان پس از جلسات پی در پی و بی پایان نتیجه داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ طبق شنیده های موثق از گوشه و کنار باشگاه داماش با پا درمیانی و حکمیت فرهاد خراسانی مشکل خرید سهمیه باشگاه […]

ره نگار/ سرانجام پس از کش و قوس های فراوان ماجرای خرید سهمیه باشگاه داماش گیلان پس از جلسات پی در پی و بی پایان نتیجه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ طبق شنیده های موثق از گوشه و کنار باشگاه داماش با پا درمیانی و حکمیت فرهاد خراسانی مشکل خرید سهمیه باشگاه داماش حل شد و موضوع قطعیت یافت.

خراسانی در گذشته هم بعنوان ناجی این تیم نقش مهمی در خرید سهمیه اروند خرمشهر ایفا نموده بود که قطعا در اذهان طرفداران این تیم باقیست؛ تیمی که متاسفانه سومدیریت مدیران پیشین آن باعث از دست رفتن سهمیه لیگ دسته اولی این تیم گردید و باعث آسیب های اجتماعی فراوانی به جامعه فوتبالی گیلان شد.

اعتقاد داریم فوتبال گیلان باید قدر سرمایه های فوتبالی اش همچون فرهاد خراسانی را بداند؛ چرا که او از جمله افرادی است که در مسائل حقوقی، فوتبالی و رسانه ای بعنوان یک کارشناس و نویسنده توانا تاکنون خدمات زیادی به فوتبال گیلان ارائه کرده است؛ ضمن اینکه مدیران فوتبال گیلان باید از توانایی و خدمات چنین افراد خبره ای برای توسعه و موفقیت فوتبال استان بهره و استفاده لازم را ببرند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران