فرمانده و محیط بانان نمونه گیلانی تقدیر شدند
فرمانده و محیط بانان نمونه گیلانی تقدیر شدند

ره نگار/ در سالروز ولادت امام رضا (ع) و روز محیط بان از فرمانده و محیط بانان نمونه گیلان تقدیر بعمل آمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با ولادت امام رضا (ع) و گرامیداشت روز ملی محیط بان، طی مراسمی با حضور مدیرکل، فرمانده یگان ویژه و معاونت عملیات پلیس پیشگیری ناجا استان […]

ره نگار/ در سالروز ولادت امام رضا (ع) و روز محیط بان از فرمانده و محیط بانان نمونه گیلان تقدیر بعمل آمد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با ولادت امام رضا (ع) و گرامیداشت روز ملی محیط بان، طی مراسمی با حضور مدیرکل، فرمانده یگان ویژه و معاونت عملیات پلیس پیشگیری ناجا استان گیلان، از فرمانده و ۵ محیط بان نمونه استان گیلان تقدیر شد.

در این مراسم ساسان کفایی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گیلان که از جانب معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، بعنوان مدیریگان نمونه حفاظت کشور در سال ۱۴۰۰ انتخاب و معرفی  گردید، ضمن تجلیل از زحمات شبانه روزی تمامی محیط بانان و تبریک خجسته میلاد با سعادت امام رضا(ع) و گرامیداشت  روز ملی محیط بان گفت: از نظر بنده تمامی محیط بانان استان نمونه و قابل تقدیر هستند زیرا وظیفه ای که محیط بانان انجام می دهند، دفاع از سرمایه نسل های حال و آینده است.

وی در ادامه افزود: کسب این افتخار ملی  امکان پذیر نبود جز با همت، اراده، غیرت و مجاهدت های شبانه روزی همه پرسنل زحمتکش حفاظت محیط زیست گیلان، بویژه محیط بان غیور و تلاشگر محیط زیست گیلان، آنان که شبانه روز دور از خانه و خانواده به هدفی جز خدمت به این ملک جاویدان و خاک مقدس نمی اندیشند که از همراهی مردانه و شجاعانه همه محیط بانان عزیز تقدیر و تشکر میکنم.

کفایی اظهار داشت: محیط بانان نمونه هر استان براساس شاخص های عملکرد، پرونده های مکشوفه و تشویقی های سازمانی و استانی انتخاب و سپس افراد برتر بر اساس کسب امتیازات بالا انتخاب می شوند.
گفتنی است که در این مراسم، سرهنگ رعدی معاونت عملیات پلیس پیشگیری ناجا گیلان، سرهنگ باباپور فرمانده یگان ویژه استان گیلان، معاونین مدیرکل، رئیس اداره حراست محیط زیست گیلان، فرمانده یگان محیط زیست و چند تن از محیط بانان به نمایندگی از حاضران، مطالبی را در خصوص نقش مهم محیط بانان درحفظ و حراست ازعرصه های طبیعی و تنوع زیستی استان و پایداری محیط زیست بیان داشتند.

در پایان مراسم نیز  از ۵ نفر محیط بانان نمونه استان گیلان بنام های بیژن سواد زاده، مهرداد جانی، مصطفی یوسفی منجیلی، علی قاسمی و راشد نوین و نیز  ساسان اکبری پور  بعنوان فرمانده یگان نمونه استانی تجلیل و تقدیر شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان گیلان