فردا نمایشگاه خدمات کسب و کار دانش بنیان گیلان افتتاح می‌شود
فردا نمایشگاه خدمات کسب و کار دانش بنیان گیلان افتتاح می‌شود
ره نگار/ مدیرکل صمت گیلان از افتتاح رسمی نمایشگاه خدمات کسب و کار با رویکرد دانش بنیان خبر داد و گفت: مراسم شروع به کار نمایشگاه کسب و کار گیلان فردا ۲۱ دی ماه رسماً با حضور استاندار گیلان و معاون وزیر صمت در شهر رشت برگزار می گردد

ره نگار/ مدیرکل صمت گیلان از افتتاح رسمی نمایشگاه خدمات کسب و کار با رویکرد دانش بنیان خبر داد و گفت: مراسم شروع به کار نمایشگاه کسب و کار گیلان فردا ۲۱ دی ماه رسماً با حضور استاندار گیلان و معاون وزیر صمت در شهر رشت برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل صمت گیلان؛ تیمور پورحیدری با اعلام زمان اعلام رسمی افتتاح نمایشگاه مذکور اظهار داشت: این نمایشگاه برای نخستین بار در استان با هدف تبیین و تسهیل در روند ارائه خدمات مختلف حوزه کسب و کار برگزار می گردد.

وی از حضور ۱۰۳ غرفه در محل نمایشگاه سخن گفت و به عنوان کرد: ترکیب و تنوع حضور غرفه‌داران متشکل از نخبگان و مخترعین و خدمات دهندگان و مشاورین و کارشناسان حرفه‌ای کارآفرینی و برخی از نهادهای پشتیبانی کننده و خدمت رسان عرصه تولید و تجارت است.

پورحیدری با دعوت از کلیه شهروندان علاقمند به ایجاد کسب و کار به بازدید از نمایشگاه گفت: قطعاً حضور جوانان و فارغ التحصیلان با استعداد این مرز و بوم در نمایشگاه می تواند در جهت دهی فکری و گرایش شغلی آنان تاثیر گذار باشد.
گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ ۲۱ دی ماه به مدت سه روز برای بازدید عموم مردم از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب برگزار می گردد.

  • منبع خبر : روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت گیلان