فراخوان مقاله و یادداشت از نگاه خبرنگاران، فعالان عرصه رسانه و حوزه های ارتباطات
فراخوان مقاله و یادداشت از نگاه خبرنگاران، فعالان عرصه رسانه و حوزه های ارتباطات

ره نگار/ اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار از تمامی فعالان حوزه رسانه بمنظور بیان دیدگاهها و نقطه نظرات در زمینه فضای تعاملاتی و ضرورتهای اطلاع رسانی این سازمان طی فراخوانی دعوت نمود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان […]

ره نگار/ اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار از تمامی فعالان حوزه رسانه بمنظور بیان دیدگاهها و نقطه نظرات در زمینه فضای تعاملاتی و ضرورتهای اطلاع رسانی این سازمان طی فراخوانی دعوت نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان با صدور فراخوانی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، اقدام به برگزاری یک دوره مسابقه مقاله نویسی و یادداشت با موضوع فضای تعاملاتی و ضرورت های اطلاع رسانی با محوریت این سازمان، در بین خبرنگاران، فعالان و دانشجویان و اساتید حوزه رسانه و ارتباطات نمود.

بر این اساس علاقمندان میتوانند مقالات و یادداشت های خود را در عناوین:

۱- مسئولیت اجتماعی اصحاب رسانه در تبیین جایگاه سازمان تامین اجتماعی در جامعه.

۲- آثار و ثمرات نقد اجتماعی توسط رسانه برای مطالبه گری های جامعه هدف از تامین اجتماعی.

۳- تعامل با سازمان و خبررسانی از حوزه تامین اجتماعی، یک تکلیف یا انتخاب؟

۴- تاثیر اخبار در تنویر افکار و آگاهی بخشی عمومی از ماهیت و تعهدات تامین اجتماعی و منطقی نمودن انتظارات جامعه هدف در چارچوب قوانین.

۵- نقش رسانه بمنظور از بین بردن برداشت های ناصواب از قوانین و جلوگیری از سوء استفاده های صورت گرفته از تعهدات تامین اجتماعی.

۶- مهمترین دغدغه های جامعه در زمینه بیمه های اجتماعی و راهکارهای آن از نگاه یک خبرنگار.

گفتنی است، حداکثر در پنج صفحه تهیه و با قید نام و نام خانوادگی، نام نشریه، خبرگزاری یا پایگاه خبری و شماره همراه به روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان تحویل نمایند.

همچنین علاقمندان میتوانند حسب صلاحدید در موضوعات آزاد با محوریت (( تامین اجتماعی )) در این فراخوان شرکت نمایند.

شایان ذکر است؛ مهلت ارسال مقالات و یادداشتها تا پایان مردادماه بوده و به سه اثر برگزیده جوایزی اهداء خواهد شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان