عیادت مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از محیط بان مضروب در آستارا
عیادت مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از محیط بان مضروب در آستارا

ره نگار/ مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از محیط‌بان مجروح آستارایی عیادت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ ساسان کفایی مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان، صبح امروز شنبه ۲۱شهریور ماه از محیط بان  مصدوم آستارا عیادت کرده، ضمن دیدار با رییس بیمارستان شهید بهشتی و پزشک جراح محیط بان ضرابی، در جریان […]

ره نگار/ مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از محیط‌بان مجروح آستارایی عیادت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ ساسان کفایی مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان، صبح امروز شنبه ۲۱شهریور ماه از محیط بان  مصدوم آستارا عیادت کرده، ضمن دیدار با رییس بیمارستان شهید بهشتی و پزشک جراح محیط بان ضرابی، در جریان آخرین اقدامات درمانی نامبرده قرار گرفت.

محیط‌بان اسماعیل ضرابی در درگیری با افراد شرور و مافیای جنگل خواری  منطقه پناهگاه حیات وحش  لوندویل شهرستان آستارا ، از ناحیه پا و با  سلاح سرد مورد تهاجم و حمله این اشرار قرار گرفت و به شدت مجروح شد که سریعا  به بیمارستان انتقال یافت.
به گفته  پزشک جراح و رئیس بیمارستان، حال عمومی او که هم‌اکنون در بیمارستان شهید بهشتی تحت نظر و مداواست، خوب گزارش شده است.

کفایی در این دیدار ضمن دلجویی از محیط بان اسماعیل ضرابی و آرزوی سلامتی نامبرده، از محیط بانان به عنوان پاسداران و حافظان همیشه بیدار منابع طبیعی و محیط زیست کشور که بصورت شبانه روزی در راه صیانت از انفال الهی تلاش می کنند نام برده و عنوان نمود این افراد همواره شایسته تقدیر هستند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان افزود: تلاش محیط بانان در صیانت از طبیعت خدادادی نباید فراموش شود و این افراد در حفظ، نگهداری و ارایه مواهب طبیعی به نسل های آینده نقش مهمی دارند.
دکتر کفایی با بیان اینکه متاسفانه در سال های اخیر محیط بانان در سراسر کشور بارها مورد حمله قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: باید پوشش‌های حمایتی از نظر قانونی در جبران خدمت و پیشگیری از مخاطراتی که برای این محیط بانان صورت می پذیرد درنظر گرفته شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان