هجده ماه از عمر رشت تلف شد/ باید صدایمان را برای منافع مردم بالا ببریم
هجده ماه از عمر رشت تلف شد/ باید صدایمان را برای منافع مردم بالا ببریم
ره نگار/عضو شورای اسلامی شهر رشت در نود و پنجمین جلسه علنی شورا با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار اظهار کرد: باید از تلاش های خبرنگاران تجلیل شود

ره نگار/عضو شورای اسلامی شهر رشت در نود و پنجمین جلسه علنی شورا با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار اظهار کرد: باید از تلاش های خبرنگاران تجلیل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محسن سماکچی با بیان اینکه آدم صریحی هستم افزود: امیدوارم برخی از آنانی که مدعی شرف مداری هستند ، اخلاق را مورد نظر قرار دهند و هجده ماه از عمر این شهر به واسطه  اشتباهات برخی تلف شد و بنده معتقدم خیانت به مردم بی پاسخ نمی ماند.

وی با تاکید به اینکه تمامی ما یازده نفر نمایندگان مردم هستیم تصریح کرد: صحن شورا جای مطالبه گری شخصی نیست و متاسفانه برخی هر زمان منافعشان تامین نمی شود شروع به نطق کردن می کنند و همچون کودکستانی ها مخالفت خود را با جواب سلام ندادن و یا تهمت زدن به دیگران نشان می دهند.

عضو شورای رشت با اشاره به اینکه یکی از اعضای شورا که مدعی است  همکاران شورایی اش راننده و مشاور دارند در حال حاضر دو نفر را تحت عنوان راننده در اختیار گرفته است افزود: برخی از همان بدو ورود به شورا بزرگترین دغدغه شان داشتن راننده شخصی بود.

سماکچی با  تاکید به اینکه باید صدایمان در صحن برای منافع مردم بالا برود بیان کرد: هر موقع برای منافع مردم فریاد زدیم یعنی شرافتمان را حفظ کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه به عنوان نماینده مردم در قبال منفعت طلبی های شخصی سکوت نمی کنم بیان کرد: زندگی من مشخص است و هرجایی که نیاز است می توانید بررسی کنید اما بدون تعارف می گویم در قبال نادیده حقوق شهروندان و منفعت طلبی های شخصی سکوت نمی کنم.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران