عضویت یک گیلانی در هیات مدیره انجمن علمی مدیریت ورزشی کشور
عضویت یک گیلانی در هیات مدیره انجمن علمی مدیریت ورزشی کشور

ره نگار/ یک گیلانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان عضو هیات مدیره انجمن علمی مدیریت ورزشی کشور شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سومین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن ملی مدیریت ورزشی کشور با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از اساتید، دانشجویان دکتری و کارشناسان ارشد مدیریت ورزشی کشور برگزار شد و […]

ره نگار/ یک گیلانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان عضو هیات مدیره انجمن علمی مدیریت ورزشی کشور شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سومین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن ملی مدیریت ورزشی کشور با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از اساتید، دانشجویان دکتری و کارشناسان ارشد مدیریت ورزشی کشور برگزار شد و در پایان رای گیری دکتر سیاوش خداپرست توانست به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره انجمن انتخاب شود.
هدف از تشکیل این انجمن ترویج علم، انسجام بخشیدن به فعالیت های علمی اعضا، ایجاد ارتباطات علمی، توسعه فعالیت های پژوهشی، برگزاری دوره های تخصصی، توانمندسازی اعضا و… می باشد.
شایان ذکر است دکتر خداپرست عضو هیات علمی دانشگاه ازاد اسلامی استان گیلان از واحد لاهیجان بوده و ریاست انجمن علمی مدیریت ورزشی استان گیلان را نیز بر عهده دارد.
گفتنی است، دکتر خداپرست دارای مدرک دکتری مدیریت و برنامه ریزی ورزشی بوده و ترجمه و تالیف ۲۱ جلد کتاب دانشگاهی و چاپ بیش از ۷۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی و ISI را در کارنامه علمی خود داشته و سوابق ورزشی و اجرایی ارزشمندی در سطح استان و کشور دارا می باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران