طی پنج روز گذشته شاهد افزایش ۴۷ درصدی ورود خودرو به گیلان هستیم
طی پنج روز گذشته شاهد افزایش ۴۷ درصدی ورود خودرو به گیلان هستیم
ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان، از تردد ۷۶۹ هزار و ۳۰۳ خودرو در محورهای استان طی پنج روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد افزایش ۴۷ درصدی ورود خودرو به گیلان هستیم.

ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان، از تردد ۷۶۹ هزار و ۳۰۳ خودرو در محورهای استان طی پنج روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد افزایش ۴۷ درصدی ورود به گیلان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ غلامعلی نیک فهم با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محورهای استان گیلان اظهار کرد: از ۱۱ لغایت ۱۵ شهریورماه ۷۶۶ هزار و ۳۰۳ دستگاه وسیله نقلیه در سطح محورهای استان گیلان تردد کردند.

وی از ورود ۴۰۹ هزار و ۶۹۹ دستگاه وسیله نقلیه به استان گیلان طی پنج روز گذشته خبر داد و تصریح کرد: شاهد رشد ۴۷ درصدی ورود خودرو به گیلان هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان، همچنین از خروج ۳۵۹ هزار و ۶۰۴ دستگاه وسیله نقلیه از استان در مدت مذکور خبر داد و گفت: خروجی استان نیز ۱۱ درصد رشد داشته است.

نیک فهم با بیان اینکه روز گذشته ۱۱۵ هزار و ۱۹ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان شده است، خاطرنشان کرد: محورهای قزوین – رشت و رامسر – چابکسر به ترتیب با ۶۳ هزار و ۳۳۱ و ۳۰ هزار و ۲۹۸ خودرو پرترددین محورهای ورودی استان بودند.

وی همچنین به خروج ۸۰ هزار و ۷۸ دستگاه وسیله نقلیه از استان طی چهارشنبه اشاره و عنوان کرد: محورهای رشت – قزوین، چابکسر – رامسر و آستارا – اردبیل نیز به ترتیب پرترددترین محورهای خروجی استان طی روز گذشته بودند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا