طنزپرداز محبوب گیلانی درگذشت
طنزپرداز محبوب گیلانی درگذشت

ره نگار/ بازیگر و طنزپردار گیلانی پس از هفت ماه تحمل درد بیماری سرطان درگذشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ «رضا نظری»، کمدین اهل انزلی که طی سال های گذشته با اجرای ۱۰ ها برنامه طنز و بازی در سریال های مختلف شبکه باران لبخند را بر لب شهروندان استان نشانده بود، از خردادماه سال […]

ره نگار/ بازیگر و طنزپردار گیلانی پس از هفت ماه تحمل درد بیماری سرطان درگذشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ «رضا نظری»، کمدین اهل انزلی که طی سال های گذشته با اجرای ۱۰ ها برنامه طنز و بازی در سریال های مختلف شبکه باران لبخند را بر لب شهروندان استان نشانده بود، از خردادماه سال گذشته درگیر سرطان خون شده بود.

این کمدین محبوب گیلانی پس از هفت ماه تحمل درد بیماری سرطان خون امروز در بیمارستانی در تهران درگذشت.

طی مدت بیماری این هنرمند، شهروندان هنردوست انزلیچی پویش های مردمی همدلی با این هنرمند را برگزار کرده بودند.

به گزارش ایسنا، رضا نظری سال ۵۵ در شهر بندرانزلی به دنیا آمد. این هنرمند از سال ۷۰ با نمایش «سفر» به کارگردانی علیرضا غاروریانی وارد عرصه بازیگری شد.

حضور در سریال های کوچه خندان، سرخوش ها، آن سنگ گران، کمیسر دل نازک، بستنی سرای داغ، عطر ترنج و خانه پدری در کارنامه کاری این هنرمند دیده می شود.

وی همچنین در نمایش هایی همچون نخاله های دلباخته، دزدان ناشی، شب نشینی در گورستان، من فیروز ۲۵ سال دارم، تموم حرفات دروغ بود، این چند پدر یک و دو و جنجالی های دو ایفای نقش کرده است.