پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ Thursday, 1 December , 2022
پ
  • 31 اردیبهشت 1400 - 0:09
در جلسه هماهنگی رفع مشکلات منجیان غریق مطرح شد؛

ضرورت توجه به مطالبات منجیان غریق

ضرورت توجه به مطالبات منجیان غریق
ضرورت توجه به مطالبات منجیان غریق

ره نگار/ جلسه هماهنگی و ارائه برنامه ها و رفع مشکلات منجیان غریق و غواصی، نوار ساحلی کشور و آمادگی هیات در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و آمادگی در استان گیلان با حضور حسین میرزایی رییس هیات نجات غریق ‌و غواصی گیلان و مهندس حیدری رییس فدراسیون نجات غریق کشور روز پنج شنبه سی […]

ره نگار/ جلسه هماهنگی و ارائه برنامه ها و رفع مشکلات منجیان غریق و غواصی، نوار ساحلی کشور و آمادگی هیات در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و آمادگی در استان گیلان با حضور حسین میرزایی رییس هیات نجات غریق ‌و غواصی گیلان و مهندس حیدری رییس فدراسیون نجات غریق کشور روز پنج شنبه سی ام اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین میرزایی رییس هیات نجات غریق ‌و غواصی گیلان در این جلسه بیان داشت: استان گیلان دارای ۱۰ شهرستان ساحلی ، ۳۳ طرح سالمسازی و ۲۵۲ منطقه خطر آفرین است در سال گذشته با وجود کرونا، حدود ۵۰۰ نفر منجی غریق در ۲۸۰ کیلومتر نوار ساحلی استان گیلان مشغول به خدمات رسانی بودند و امسال امید ان داریم که با هماهنگی استانداری گیلان، معاونت تربیت بدنی سپاه قدس استان، هلال احمر و اداره کل ورزش و جوانان، فرمانداران شهرستانهای ساحلی، بخشداران و‌ دهیاران و بومیان محلی شاهد غرق شدن هیچ مسافر و گردشگری در سواحل استان نباشیم.

وی تصریح کرد: هیات غریق نجات استان از فدراسیون، ستاد ساماندهی سواحل استان و‌اداره کل ورزش و‌جوانان درخواست دارد، تا نسبت به در اختیار گذاشتن تجهیزات و ‌پرداخت حقوق منجیان غریق زحمتکش که بدون هیچگونه ادعایی از جان گذشتگی می نمایند و برای نجات هموطنان خدمت می کنند، عنایتی ویژه داشته باشند.

در این جلسه مهدی حیدری رییس فدراسیون‌ نجات غریق و غواصی کشور اظهار داشت: در راستای ارائه درخواست‌ها، پیشنهادات و گزارشی کامل در قالب یک طرح، از سوی هیاتها در اختیار فدراسیون قرار گرفته و از طریق وزارت کشور و وزارت ورزش، موارد و مشکلات منجیان غریق که در ایام کرونا هم از لحاظ اقتصادی آسیب دیدند پیگیری خواهد شد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران

برچسب ها

در شغل پرستاری، انگیزه های مادی در برابر انگیزه انسانی رنگ می بازد 09 آذر 1401
فرماندار رشت در دیدار با پرستاران:

در شغل پرستاری، انگیزه های مادی در برابر انگیزه انسانی رنگ می بازد

ره نگار/ فرماندار رشت با هدف تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س) و تجلیل از مقام پرستار، در اورژانس بیمارستان پورسینا رشت حضور یافت.

اجرای طرح های توسعه ای با هدف افزایش صادرات و ترانزیت کالا در بنادر انزلی و کاسپین 09 آذر 1401
مشاور رییس جمهور در سفر به گیلان عنوان کرد؛

اجرای طرح های توسعه ای با هدف افزایش صادرات و ترانزیت کالا در بنادر انزلی و کاسپین

ره نگار/ عبدالملکی گفت: با تکمیل زنجیره حمل و نقل ترکیبی و ساخت اسکله‌های رو رو ریلی و خودرویی منافع بسیار عالی در اقتصاد کشور اتفاق خواهد افتاد.

تعیین تکلیف ۳۱ واحد تولیدی راکد در گیلان برای احیاء در ۸ ماه گذشته 09 آذر 1401
مدیرکل صمت گیلان عنوان کرد؛

تعیین تکلیف ۳۱ واحد تولیدی راکد در گیلان برای احیاء در ۸ ماه گذشته

ره نگار/ طی هشت ماه گذشته ۳۱ واحد تولیدی راکد در گیلان جهت احیاء تعیین تکلیف شده‌اند. 

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.