افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 5 June , 2023
پ
  • 31 اردیبهشت 1400 - 0:09
در جلسه هماهنگی رفع مشکلات منجیان غریق مطرح شد؛

ضرورت توجه به مطالبات منجیان غریق

ضرورت توجه به مطالبات منجیان غریق
ضرورت توجه به مطالبات منجیان غریق

ره نگار/ جلسه هماهنگی و ارائه برنامه ها و رفع مشکلات منجیان غریق و غواصی، نوار ساحلی کشور و آمادگی هیات در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و آمادگی در استان گیلان با حضور حسین میرزایی رییس هیات نجات غریق ‌و غواصی گیلان و مهندس حیدری رییس فدراسیون نجات غریق کشور روز پنج شنبه سی […]

ره نگار/ جلسه هماهنگی و ارائه برنامه ها و رفع مشکلات منجیان غریق و غواصی، نوار ساحلی کشور و آمادگی هیات در خصوص برگزاری دوره های آموزشی و آمادگی در استان گیلان با حضور حسین میرزایی رییس هیات نجات غریق ‌و غواصی گیلان و مهندس حیدری رییس فدراسیون نجات غریق کشور روز پنج شنبه سی ام اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین میرزایی رییس هیات نجات غریق ‌و غواصی گیلان در این جلسه بیان داشت: استان گیلان دارای ۱۰ شهرستان ساحلی ، ۳۳ طرح سالمسازی و ۲۵۲ منطقه خطر آفرین است در سال گذشته با وجود کرونا، حدود ۵۰۰ نفر منجی غریق در ۲۸۰ کیلومتر نوار ساحلی استان گیلان مشغول به خدمات رسانی بودند و امسال امید ان داریم که با هماهنگی استانداری گیلان، معاونت تربیت بدنی سپاه قدس استان، هلال احمر و اداره کل ورزش و جوانان، فرمانداران شهرستانهای ساحلی، بخشداران و‌ دهیاران و بومیان محلی شاهد غرق شدن هیچ مسافر و گردشگری در سواحل استان نباشیم.

وی تصریح کرد: هیات غریق نجات استان از فدراسیون، ستاد ساماندهی سواحل استان و‌اداره کل ورزش و‌جوانان درخواست دارد، تا نسبت به در اختیار گذاشتن تجهیزات و ‌پرداخت حقوق منجیان غریق زحمتکش که بدون هیچگونه ادعایی از جان گذشتگی می نمایند و برای نجات هموطنان خدمت می کنند، عنایتی ویژه داشته باشند.

در این جلسه مهدی حیدری رییس فدراسیون‌ نجات غریق و غواصی کشور اظهار داشت: در راستای ارائه درخواست‌ها، پیشنهادات و گزارشی کامل در قالب یک طرح، از سوی هیاتها در اختیار فدراسیون قرار گرفته و از طریق وزارت کشور و وزارت ورزش، موارد و مشکلات منجیان غریق که در ایام کرونا هم از لحاظ اقتصادی آسیب دیدند پیگیری خواهد شد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران

برچسب ها

وارد مدار شدن مجدد واحد بخار نیروگاه شهید بهشتی لوشان به شبکه سراسری برق 14 خرداد 1402
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق لوشان خبر داد؛

وارد مدار شدن مجدد واحد بخار نیروگاه شهید بهشتی لوشان به شبکه سراسری برق

ره نگار/ موسوی گفت: واحد بخار نیروگاه شهید بهشتی لوشان به همت متخصصان کشور پس از حدود ۲ سال خروج به مدار تولید برق شبکه سراسری پیوست.

اسمش امام بود، ما او را به این اسم می شناختیم 14 خرداد 1402
یادداشت/ نوشین کریمی

اسمش امام بود، ما او را به این اسم می شناختیم

ره نگار/روزی که رفت محشر به پا شده بود، مردم پای پیاده، سرگشته و حیران از اتفاقی که رخ داده به سمت قبله ایران به راه افتادند...

مراسم معارفه سرپرست سازمان پسماند شهرداری رشت برگزار شد 14 خرداد 1402

مراسم معارفه سرپرست سازمان پسماند شهرداری رشت برگزار شد

ره نگار/ مراسم معارفه علی مقصودی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت برگزار شد. 

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.