ضرورت اشتغال جوانان در بنگاه های کوچک زودبازده و تولید محصول سلامت محور
ضرورت اشتغال جوانان در بنگاه های کوچک زودبازده و تولید محصول سلامت محور

ره نگار/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار از برگزاری کارگاه آموزشی پرورش زنبور عسل در پنجمین روز هفته نکو داشت پدافند غیرعامل خبر داد و گفت: این دوره آموزشی با حضور جوانان و علاقمندان به زنبورداری در روستای خاصکول بخش رحمت آباد شهرستان رودبار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سروش ابراهیمی […]

ره نگار/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار از برگزاری کارگاه آموزشی پرورش زنبور عسل در پنجمین روز هفته نکو داشت پدافند غیرعامل خبر داد و گفت: این دوره آموزشی با حضور جوانان و علاقمندان به زنبورداری در روستای خاصکول بخش رحمت آباد شهرستان رودبار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سروش ابراهیمی در گفتگویی اظهار داشت: با نیاز سنجی های صورت گرفته در حوزه اشتغال وتوانمند سازی جوانان، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اقدام به برگزاری دوره آموزشی پرورش زنبور عسل نموده است.
وی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را اشتغال جوانان در بنگاه های کوچک زودبازده و تولید محصول سلامت محور عنوان کرد و گفت: ترویج تولید با پشتیبانی و مانع زدایی ها در بین جوانان و نوجوانان جویای کار، افزایش تولید محصول (عسل و فرآورده های جانبی ) با کیفیت و افزایش سلامت غذایی از دیگر اهداف برگزاری این دوره آموزشی بود.
گفتنی است بهره‌بردار سایت جامع الگویی زنبور عسل روستای خاصکول به عنوان مدرس در این کارگاه آموزشی حضور داشتند.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان