ضرورت آماده سازی ماشین آلات شهرداری و نیروهای خدمات شهری برای عملیات زمستانی
ضرورت آماده سازی ماشین آلات شهرداری و نیروهای خدمات شهری برای عملیات زمستانی

ره نگار/ علی بهارمست در جلسه ستاد مقابله با بحران و بررسی ماشین آلات، تجهیزات و امکانات شهرداری در شرایط بحران بر ضرورت آماده سازی ماشین آلات برای عملیات زمستانی تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علی بهارمست با اشاره به ضرورت آماده سازی ماشین آلات شهرداری برای عملیات زمستانی گفت: علاوه […]

ره نگار/ علی بهارمست در جلسه ستاد مقابله با بحران و بررسی ماشین آلات، تجهیزات و امکانات شهرداری در شرایط بحران بر ضرورت آماده سازی ماشین آلات برای عملیات زمستانی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علی بهارمست با اشاره به ضرورت آماده سازی ماشین آلات شهرداری برای عملیات زمستانی گفت: علاوه بر تعمیر، تجهیز و اورهال ماشین آلات شهرداری برای عملیات زمستانی، پیگیری و تحویل فوری تیغه های برف روب خریداری شده باید در اولویت کارها قرار گیرد.

سرپرست شهرداری رشت در ادامه خواستار حضور مدیران مناطق، معاونین خدمات شهری، روسای نواحی و سازمان پسماند برای مقابله با آبگرفتگی معابر در سطح رشت شد و اظهار کرد: لازم است با توجه به بارندگی اعلام شده توسط سازمان هواشناسی کلیه نیروهای خدمات شهری از ابتدای بارش باران، پای کار حضور داشته باشند. مضاف بر آن بازدید مستمر جهت رفع گرفتگی خروجی منهول های فاضلاب، شبکه هدایت آبهای سطحی و آماده بکار بودن پمپ های پیمانکاران و سازمانهای تابعه از جمله سازمان آتش نشانی جهت خدمات رسانی به شهروندان محترم در برنامه کاری شهرداری قرار گیرد.
بهارمست با اشاره به اجرای پروژه هدایت آبهای سطحی در بسیاری از حوزه های آبگیر شناسایی شده در سطح شهر اعلام کرد: ظرف چند سال گذشته حدود ۱۰۰ کیلومتر لوله گذاری جهت هدایت آبهای سطحی توسط شهرداری رشت انجام گرفته است و در راستای تکمیل کار، قریب به ۵۰ کیلومتر دیگر نیز میبایست در صورت تامین اعتبار در برنامه اجرایی سالهای آتی شهرداری گنجانده شود.
سرپرست شهرداری رشت در خاتمه گفت: با توجه به اینکه بخش زیادی از آبگرفتگی های فعلی که در سطح شهر اتفاق میفتد به دلیل گرفتگی شبکه فاضلاب و عدم لایروبی مناسب آنها است، از شرکت آب و فاضلاب استان تقاضا داریم در راستای کاهش مشکلات شهروندان، نسبت به لایروبی مستمر و اصولی شبکه های فاضلاب اقدام نماید.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری رشت