ضربه به بزرگترین باند ترانزیت موادمخدر شمال کشور
ضربه به بزرگترین باند ترانزیت موادمخدر شمال کشور

ره نگار/ دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری اعضای یک باند ترانزیت مواد مخدر در گیلان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر حیدری آزاد با اعلام این خبر گفت: با تلاشها و اقدامات هشت ماهه سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان یکی از باندهای […]

ره نگار/ دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری اعضای یک باند ترانزیت مواد مخدر در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر حیدری آزاد با اعلام این خبر گفت: با تلاشها و اقدامات هشت ماهه سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان یکی از باندهای ترانزیت موادمخدر شمال کشور که با چند تبعه کشورهای همسایه نیز مرتبط بودند شناسایی و منهدم گردید.

وی افزود: اداره کل اطلاعات استان با استفاده از توان اطلاعاتی و عملیاتی خود اعضای اصلی باند و سرکرده آن را دستگیر نمود و  ۸۹ کیلوگرم موادمخدر ازنوع حشیش صادراتی، ۱۹ بطری مشروبات الکلی ۷۹۵۰ عدد قرص های متادون و ترامادول و یک قبضه کلت کمری و یک دستگاه بی سیم و … نیز کشف و ضبط گردید. خریدار این محموله که از ا تباع کشور ثالث بود با پیگیری ها و انجام هماهنگی های لازم در فرودگاه امام خمینی(ره) دستگیر و به این اداره کل تحویل داده شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی دستگاه های مقابله ای استان علی الخصوص اداره کل اطلاعات استان اظهار داشت: ضربه به شبکه ها و باندهای بزرگ موادمخدر از مهمترین اهداف و برنامه های کشور در حوزه مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر می باشد که وزارت اطلاعات با استفاده از اشراف اطلاعاتی خود نقش بسزایی در دستیابی به این  اهداف ایفا می نماید.

وی تصریح کرد: خوشبختانه عملکرد بسیار خوب و مطلوب اداره کل اطلاعات  استان و سایر دستگاه های فعال در حوزه مقابله من جمله پلیس مبارزه با مواد مخدر و حمایت های مسئولین ارشد قضائی استان موجب شده تا استان گیلان جزو استان های برتر و موفق در این حوزه قرار گیرد که از زحمات این عزیزان صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی  شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر گيلان