صعود تکواندو کار گیلانی با شکست نماینده کلمبیا
صعود تکواندو کار گیلانی با شکست نماینده کلمبیا

ره نگار/ تکواندو کار گیلانی در اولین رقابت خود پیروز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ آرمین هادی پور تکواندو کار گیلانی وزن ۵۸- کیلوگرم در اولین رقابت خود مقابل  جفرسون فرناندزاوچوا حریف کلمبیای خود با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ پیروز شد و به دور بعد صعود کرد. آرمین هادی پور اولین تکواندوکار از […]

ره نگار/ تکواندو کار گیلانی در اولین رقابت خود پیروز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ آرمین هادی پور تکواندو کار گیلانی وزن ۵۸- کیلوگرم در اولین رقابت خود مقابل  جفرسون فرناندزاوچوا حریف کلمبیای خود با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ پیروز شد و به دور بعد صعود کرد.

آرمین هادی پور اولین تکواندوکار از تیم سه نفر کشورمان  بود که در وزن ۵۸- کیلوگرم به روی «شی هاپ چانگ» می‌رود. در این وزن ۱۶ تکواندوکار حضور دارند که هادی پور با رنکینگ سه دور نخست «جفرسون فرناندز اوچوا» از کلمبیا را شکست داد.

این هوگوپوش از طریق مسابقات قاره‌ای جواز شرکت در المپیک توکیو را بدست آورده بود و مدال نقره قهرمانی آمریکا و پنج نقره و برنز تورنمنت‌های مختلف را در کارنامه داشت.

هادی پور بعد از پیروزی در این رقابت نفس گیر، در ادامه به مصاف لوکاس گوزمان از آرژانتین می‌رود.

رقابتهای تکواند در این دوره از بازی‌های المپیک با حضور ۱۳۱ تکواندوکار از ۶۳ کشور به مدت چهار روز در سالن «موکاهاری سومه» شهر چیبا در نزدیکی توکیو برگزار خواهد شد.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان