صعود بانوان فوتبالیست به جام ملتهای آسیا با هدایت سرمربی گیلانی
صعود بانوان فوتبالیست به جام ملتهای آسیا با هدایت سرمربی گیلانی

‍ ره نگار/ شاگردان مریم ایراندوست با شکست اردن به جام ملتهای فوتبال بانوان صعود کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ تیم‌ ملی فوتبال زنان ایران با هدایت مریم ایراندوست سرمربی گیلانی این تیم تاریخ سازی کرد و با شکست اردن در ضربات پنالتی مجوز صعود به مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیای ۲۰۲۲ […]

ره نگار/ شاگردان مریم ایراندوست با شکست اردن به جام ملتهای فوتبال بانوان صعود کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ تیم‌ ملی فوتبال زنان ایران با هدایت مریم ایراندوست سرمربی گیلانی این تیم تاریخ سازی کرد و با شکست اردن در ضربات پنالتی مجوز صعود به مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیای ۲۰۲۲ را کسب کرد.

مسابقات انتخابی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ هند امروز به پایان رسید و تیم‌ملی فوتبال زنان ایران با شکست چهار بر دو اردن در ضربات پنالتی موفق شد به مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیای ۲۰۲۲ که به میزبانی هند برگزار می‌شود صعود کند.

در ترکیب نهایی تیم ملی فوتبال زنان ایران سیده زهرا معصومی ازگیلان بهمراه دیگر اعضای تیم در این دوره از رقابتهای مقدماتی انتخابی جام ملتهای آسیا حضور داشتند.

مرحله نهایی جام ملتهای فوتبال زنان آسیا ۳۰دی تا ۱۷ بهمن۱۴۰۰ باحضور ۱۲ تیم برگزار می شود که ژاپن، استرالیا، چین و هند از قبل به مرحله نهایی صعود کرده اند.

گفتنی است، این برای نخستین بار است که تیم ملی بانوان ایران به مسابقات جام ملت های آسیا صعود می کند.

 

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران