“صرفه‌جویی” تضمین‌کننده پایداری جریان گاز در گیلان
“صرفه‌جویی” تضمین‌کننده پایداری جریان گاز در گیلان

ره نگار/ مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به کاهش دمای استان گفت: صرفه‌جویی در مصرف گاز، پایداری آن را تضمین می‌کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین اکبر با اشاره به کاهش محسوس دما، اظهار کرد: با پیش‌بینی سازمان هواشناسی دمای هوای استان به میزان قابل‌توجهی کاهش‌یافته است. وی بر لزوم مصرف بهینه […]

ره نگار/ مدیرعامل شرکت گاز گیلان با اشاره به کاهش دمای استان گفت: صرفه‌جویی در مصرف گاز، پایداری آن را تضمین می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین اکبر با اشاره به کاهش محسوس دما، اظهار کرد: با پیش‌بینی سازمان هواشناسی دمای هوای استان به میزان قابل‌توجهی کاهش‌یافته است.

وی بر لزوم مصرف بهینه گاز از سوی مشترکان‌ تأکید کرد و افزود: با توجه به کاهش محسوس دما از همه مشترکین به‌ویژه مشترکان خانگی تقاضا می‌شود تا با صرفه‌جویی به پایداری گاز کمک کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با تأکید بر رعایت دما آسایش از سوی مشترکان، گفت: مشترکان می‌توانند با تنظیم دمای اتاق بین ۱۸ تا ۲۱ درجه و خاموش کردن وسایل گرمایشی اضافه به پایداری گاز کمک کنند.

اکبر از آمادگی شرکت گاز استان در بحران احتمالی برف پیش رو خبر داد و افزود: مشترکین گاز استان در هر ساعات از شبانه‌روز می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا قطعی گاز با شماره ۱۹۴ تماس بگیرند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان