شورا، حق نظارت بر حسن اجرای درست پروژه ها را دارد
شورا، حق نظارت بر حسن اجرای درست پروژه ها را دارد

ره نگار/ دهمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر رشت به طور مشترک با کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورا با پرداختن به ۳ دستور جلسه کار خود را آغاز کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛  رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت در خصوص اولین دستور جلسه […]

ره نگار/ دهمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر رشت به طور مشترک با کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورا با پرداختن به ۳ دستور جلسه کار خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛  رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت در خصوص اولین دستور جلسه با موضوع بسته های تخفیفی و تشویقی پروژه مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای شهر رشت، پس از توضیحات ارائه شده توسط معاونت حمل ونقل و امور زیربنایی و رییس سازمان سرمایه گذاری شهرداری گفت: شورا در مقام ناظر بر حسن اجرای درست پروژه ها، حق داریم اطلاعات کامل را در اختیار داشته باشیم.

شمس شفیعی افزود: درست است که امضاء قرارداد در شورای قبلی انجام شده است، اما پروژه در دوره ششم، اجرایی می شود و تمامی تبعات مثبت و منفی آن متوجه شورای ششم خواهد بود.

وی خاطر نشان‌ کرد: بر این اساس این حق را داریم که نسبت به مفاد قرارداد آگاه باشیم ولی واقعیت این است که هنوز در خصوص اصل قرارداد به تفاهم نرسیده ایم. از این رو پیشنهاد می‌کنم قبل از ارسال لایحه مذکور به صحن شورا در جلسه ای فی مابین اعضای شورا و سرمایه گذار، تفاهم لازم حاصل شود.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران