شهردار منتخب باید تغییر و تحول را در بدنه شهرداری آشکار سازد
شهردار منتخب باید تغییر و تحول را در بدنه شهرداری آشکار سازد

ره نگار/ نائب رئیس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه در اجرای وظایف با کسی تعارف نداریم، گفت: اعضای شورای شهر به وظیفه نظارتی خود قاطعانه عمل می کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مجید عزیزی عصر چهارشنبه در هشتمین جلسه شورای شهر رشت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و […]

ره نگار/ نائب رئیس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه در اجرای وظایف با کسی تعارف نداریم، گفت: اعضای شورای شهر به وظیفه نظارتی خود قاطعانه عمل می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مجید عزیزی عصر چهارشنبه در هشتمین جلسه شورای شهر رشت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان با گلایه از عدم حضور مسئولان در مراسم روز آتش نشان، اظهار کرد: برنامه امروز روز آتش نشان بدون حضور مسئولان ارشد شهرستان رشت در مظلومیت برگزار شد.
وی در ادامه به انتخاب شهردار جدید رشت اشاره و با بیان اینکه انتخاب «امیر حسین علوی» برای اعضای شورا هزینه بردار است، افزود: مخالفت‌های زیادی در زمینه این انتخاب وجود دارد.
نایب رئیس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه منتقدان بر این باور هستند علوی برای ارتقای جایگاه سیاسی و اجتماعی خود از رأی مردم استفاده کرده است، تصریح کرد: شهردار منتخب باید بتواند اقناعی جمعی را شکل دهد و تغییر و تحول را در بدنه شهرداری آشکار سازد.
عزیزی با بیان اینکه علوی به عنوان یک نیروی شورا داری تجربه هشت ساله فنی و سازمانی کمک رسان شورای ششم بوده است، اضافه کرد: شورای شهر با کسی تعارف ندارد اگر اعتماد جذب شود شورا به وظایف نظارتی خود خواهد پرداخت و کمک حال شهردار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شهردار منتخب اگر در انتخاب مدیران و مشاوران اشتباه کند دچار چالشی جدی خواهد شد، ادامه داد: در زمینه انتصابات در شهرداری رشت باید دقت نظر فراوانی وجود داشته باشد.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر