شهرداری رشت آماده ارایه خدمات در زمان بارش برف است
شهرداری رشت آماده ارایه خدمات در زمان بارش برف است

ره نگار/ با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و احتمال بارش برف، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت امروز تشکیل شد و شهردار بر لزوم آماده‌باش نیروها و ارائه خدمات تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ورود یک جبهه هوای سرد و احتمال بارش برف در […]

ره نگار/ با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و احتمال بارش برف، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت امروز تشکیل شد و شهردار بر لزوم آماده‌باش نیروها و ارائه خدمات تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ورود یک جبهه هوای سرد و احتمال بارش برف در نواحی جنوبی شهر رشت، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت امروز(جمعه ۲۲ اسفند) به ریاست شهردار رشت و با حضور معاونین، مدیران ستادی، مدیران مناطق و سازمان‌های شهرداری رشت برگزار شد.

«سید محمد احمدی شهردار رشت» در این جلسه بر آماده‌باش نیروها، اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم و آماده‌سازی تجهیزات شهرداری برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش برف تاکید کرد.

شهردار رشت آمادگی کامل و حضور میدانی مدیران و معاونین خدمات شهر مناطق در زمان بارش برف در سطح شهر را ضروری دانست و گفت: با توجه به پیش‌بینی میزان بارش برف، مدیران مناطق باید به منظور آرایش استقرار ماشین‌آلات شهرداری رشت در میادین و معابر اصلی شهر برنامه‌ریزی کنند تا با شروع بارش برف تردد ماشین‌آلات در مسیرهای تعیین شده جهت بازگشایی معابر و برف‌روبی انجام شود.

احمدی صحت و سلامت فنی ماشین‌آلات شهرداری رشت را هم مورد تاکید قرار داد و دستورات لازم جهت بررسی وضعیت ماشین‌آلات و اعلام تاییدیه توسط مدیران مربوطه را صادر نمود.

شهردار رشت همچنین استقرار ماشین‌آلات سازمان آتش‌نشانی، سازمان حمل و نقل بار و مسافر و سازمان عمران شهرداری را ضروری خواند و افزود: آمادگی ضمنی از بخش خصوصی اخذ شود تا در صورت لزوم ماشین‌آلات مورد نیاز نیز در اختیار قرار گیرند.

🔸 از شهردار رشت به‌خاطر تشکیل به موقع جلسه ستاد بحران شهرداری تشکر می‌کنیم

فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت نیز در این جلسه ضمن قدردانی از اعلام آمادگی شهردار با توجه به پیش‌بینی‌ها و تشکیل به موقع جلسه ستاد بحران شهرداری اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم، شهرداری بتواند با تمام توان حضور میدانی داشته باشد و باعث رفع نگرانی و افزایش رضایت شهروندان شود.

 

  • منبع خبر : واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت